Nečekejte na výprodeje a nakupujte ve slevách po celý rok!

Chcete nakoupit opravdu výhodně? Zapomeňte na slevy v supermarketech a stáhněte si slevový kupon! Čím dražší zboží si s ním pořídíte, tím více samozřejmě šetříte!

123RF.COM

Také pravidelně vyhlížíte výprodeje a různé slevové akce? Nejste sami. Na nákupy se slevami jsme si velmi rychle zvykli. A není na tom vůbec nic špatného. Uspořené penízky pak můžeme utratit jinde. Třeba za další zboží se slevou. Co na tom, že ve výsledku možná utratíme více, než bychom učinili, kdybychom nakupovali za plnou cenu. To je mimochodem jeden z důvodů, proč obchodníci slevové akce pořádají.

Máte rádi slevy?

Pokud i vy jste příznivcem slevových akcí a výprodejů, měli byste se stát pravidelnými návštěvníky portálu MegaKupon.cz. Ten je totiž slev plný. Respektive slevových kuponů, jejichž prostřednictvím na slevu při nákupu dosáhnete. A každý den přibývají nové. A vy si je máte možnost snadno přivlastnit.

 

123RF.COM

Nakupováni se slevovými kupony je snadné

Orientace na portálu je velmi snadná. Na hlavní stránce portálu si vyberete obchod, na němž byste rádi nakoupili (vybírat můžete podle značky či kategorie) a kliknete buď na záložku využít slevu, nebo kopírovat kód. Hned poté budete přesměrováni přímo na stránky e-shopu a můžete pokračovat v nákupu. Před platbou jen zkopírovaný slevový kód vložíte do speciálního políčka s sleva vám bude z ceny automaticky odečtena.

O polovinu levnější dovolená? Je to možné!

Výhodně nakoupit prostřednictvím portálu přitom můžete téměř vše. Předměty denní potřeby, elektroniku, potraviny i pojištění. Oblečení, obuv, kosmetiku a k mání tu je dokonce i levná dovolená. A když myslíme levná, míníme skutečně levná! 

 
Zdroj: 123RF.COM

Kdo by nakupoval za plné ceny?

Slevy z portálu MegaKupon.cz totiž rozhodně nejsou zanedbatelné. Cestovní kancelář Invia například momentálně na portálu nabízí dovolenou s více než čtyřicetiprocentní slevou. To je téměř za polovinu její ceny původní. Takováto sleva na dovolenou obzvláště pro vícečlennou rodinu může znamenat znatelnou úsporu. Tak neváhejte! Kdo by nakupoval za plné ceny, když může nakupovat ve slevách, nebo ne?