Rezidenční projekty v Praze

Co znamená bydlet na dobré adrese? Jedná se o bydlení v atraktivní lokalitě, v níž naleznete klidné zázemí, ale rovněž veškerou občanskou vybavenost. Samozřejmostí je snadná dopravní dostupnost do centra města. Vše výše uvedené vám nabízí rezidenční projekty v Praze.

Rezidencni projekt
Rezidencni projekt
Autor:PSN.cz

Rezidenční projekty v Praze

Co si pod tímto pojmem představit? Ve většině případů jde o historicky cenné bytové domy, které byly citlivě zrekonstruovány. Maximální důraz byl kladen na zachování původních architektonických prvků. Rezidenční projekty se zaměřují hlavně na poptávané lokality, v nichž je vše potřebné na dosah a zároveň se zde budete cítit bezpečně. Jde o stylové bydlení skutečně na úrovni, neboť pozornost při rekonstrukci budov nebyla věnována pouze samostatným bytům, nýbrž také společným prostorám. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení.

Dostupné bydlení pro každého

Nemusíte se obávat, že by rezidenční projekty v Praze byly výrazně mimo vaše finanční možnosti. Na své si přijde každý. Byty jsou koncipovány též pro mladé rodiny, studenty i seniory. Je to skvělá příležitost cenově dostupného bydlení, které nepostrádá na kvalitě. Příkladem startovacích bytů je projekt v Malvazinkách, v němž se nachází ubytovací jednotky 1+kk a 2+kk. Tyto byty lze označit jako alternativu hotelového bydlení, protože v rámci společných prostor můžete využívat prádelnu, televizní místnost, fitness centrum, zahradu s grilem atd.

Autor: PSN.cz

Pro krásný výhled

Rezidenční projekt Grébovka nacházející se jen pár kroků od stejnojmenného parku dává vyniknout vyhledávané lokalitě pražských Vinohrad. Vybírat můžete z bytů 1+kk až po prostorné rodinné 3+kk. Panorama královských vinic můžete obdivovat díky možnosti dokoupení části pochozích střech. Zajímá-li vás konkrétní nabídka, či se chcete dozvědět, jaké všechny byty jsou k mání, navštivte stránky www.psn.cz.

Autor: Redakce

Diskuze u článku 0 příspěvků
Sdílet článek:

Mohlo by vás ještě zajímat