V současné době vložilo na server Hrady.cz textové informace celkem 1201 přispěvovatelů, obrazové informace 779 přispěvovatelů nejen z České republiky.

Chcete se stát redaktorem serveru Hrady.cz?

Kdy to má význam?
Pokud hodně cestujete a máte spoustu informací (fotek, textových a jiných informací) které chcete publikovat a vlastní stránky nechcete vytvářet.
Co získáte?
Server Hrady.cz se Vám otevře z vnitřní strany a získáte tak možnost samosprávy nad vkládáním a uveřejňováním vložených informací. Připojíte se tak do skupiny lidí, díky kterým se obsah serveru postupně rozrůstá.
A co závazky?
V podstatě jsou jednoduché. Dodržovat autorský zákon! Vložené informace nesmí být v rozporu se zaměřením serveru. Vkládat se mohou jen vlastní informace (obrázky, texty). Kolik míst uveřejníte je jen a jen na Vás.
Jak na to?
  1. Než se budete ucházet o redaktorství, vložte na server alespoň 10 různých příspěvků pod svými přihlašovacími údaji. Při posuzování uchazeče se bere v potaz, technická kvalita obrázků, slohová a pravopisná správnost přidaných textů.
  2. Chcete-li se stát redaktorem, zkontrolujte, případně doplňte své kontaktní údaje a zaškrtněte volbu Chci se stát redaktorem.
  3. No a pak už jen obdržíte e-mail s vyjádřením redakce.

(abyste mohli kontrolovat své údaje, bylo by dobré se přihlásit)