Antalya Aquarium je jedno z největších mořských akvárií s nejdelším podvodním tunelem o délce 131 m. Součástí komplexu jsou také zimní expozice, terária s tropickými plazy a 4D kino.
Hlavní obrázek místa
© antalyaaquarium.com
Antalya Aquarium je jedno z největších mořských akvárií. V části před tunelem se nachází akvária zaměřená na původ ryb (např. Indický oceán, řeka Nil, Pacifik ...). V Antalya je také největší podvodní tunel na světě měřící 131 m. Mimo ryb můžeme také obdivovat expozici zimního světa s opravdickým sněhem stejně jako terária s hady a 4D kino se žraločím filmem.
Filip Zajíc, 11.7. 2014
popis

Antalya Aquarium je jeden z největších akvarijních komplexů na světě, nabízí inspiraci, zábavu a vzdělání najednou. Po prohlídce 40 tématických akvárií narazíte na největší tunel akvária na světě o délce 131 metrů a šířce tři metry. Kromě toho zde uvidíte sněhové koule ze skutečného sněhu, dále vstoupíte do Feear Trophy na cestu mezi nejvíce jedovatými, barevnými a zajímavými druhy tropických plazů. A na závěr prohlídky můžete virtuálně plout světovými moři s multi-dimenzionální technologíí XD Cinema. Součástí komplexu jsou i restaurace a občerstvení. Místo se nachází v centru města Antalya, pouhých 70 metrů od pláže Konyaalti. Antalya Aquarium je nejživějším centrem atrakcí ve městě.

JC, 19.8. 2014

Komentáře

Turecko,

Místa v okolí

Nahrávám místa v okolí
Načítám seznam míst
Kontaktní informace
Dumlupinar Bulvari Arapsuyu Mahallesi 502 Konyaalti , Antalya
Tel: 0 (242) 245 65 65
http://www.antalyaaquarium.com
info@antalyaaquarium.com
Základní informace místa
ID místa: 11798
Typ místa: ZOO, akvarium
Stav místa: zachovalý
Přístupnost: v návštěvních hodinách
Uveřejněno: 19.8.2014
Pokud se Vám vložené informace nelíbí nebo jste nalezli chybu, je možné ji opravit.
Upravit, vložit informace

A další podobná místa

Články

Anglická středověká kolonie v Irsku a v irském hrabství Wexford na jihovýchodě země

Historie

V předchozím článku „Začátek anglonormanské invaze do Irska v letech 1169-1170” jsme si objasnili příčiny a průběh invaze. Nyní si nejprve obsah předchozího článku stručně shrneme. Poté se zaměříme na následnou anglonormanskou (anglickou) středověkou kolonizaci Irska. Specificky se zaměříme na anglickou kolonizaci jihovýchodního cípu Irska, dnešního hrabství Wexford. Hrabství je významné tím, že právě zde v roce 1169 invaze začala.

Proč už nechci klimatizaci Daikin a jakou vybrat klimatizaci abyste za 3 roky nemuseli řešit opravu?

Ostatní

Po negativní zkušenosti s klimatizací značky Daikin a hlavně s přístupem firmy jsem se začal o tuto problematiku zajímat a hledal jak jsou na tom jiné značky a výrobky. Téma se zaobírá splitovými klimatizacemi.

Jak si bezpečně uchovávat své rodinné digitální fotografie, filmy, hudbu a dokumenty

Ostatní

Pokud hledáte kam a jak bezpečně ukládat své rodinné soubory jako jsou fotky, videa, programy, hudba nebo jiná data a nechcete využívat veřejné cloudové služby, je čas se poohlédnout po jiném elegantním řešení.

Na co nezapomenout při elektroinstalaci v novém rodinném domě

Ostatní

Když se rozhodnete pro stavbu nového domu je toho na řešení opravdu hodně. Aby se na něco nezapomnělo v průběhu elektroinstalačních prací, přináším Vám pěkně pohromadě pár praktických rad a tipů.

3 nejlepší tipy pro zlepšení fotografování architektury

Reklamní sdělení

Architektura je vizuální umění, což znamená, že její úspěch závisí na tom, jak vypadá. Ošklivá budova nepřitáhne tolik návštěvníků a nedokáže nalákat potenciální nájemce nebo kupce. Ve fotografii je osvětlení nejdůležitějším prvkem, který rozhoduje o úspěšném záběru. Osvětlení může vaše fotografie architektury ovlivnit nebo zničit, a proto vám přinášíme tyto nejlepší tipy, jak své snímky vylepšit. Fotografování architektury s sebou přináší své vlastní výzvy, ale výsledky mohou být neuvěřitelně obohacující, jakmile si je osvojit. Nejde jen o správné úhly; existuje několik triků, díky kterým budou vaše snímky vynikat nad ostatními. Zde je několik nejlepších tipů, jak můžete zlepšit své fotografování architektury:

Děsím se toho, co přijde po sloučení mé banky s jinou bankou na základě předchozích zkušeností.

Ostatní

Již jednou se stalo, že banku, pro kterou jsem se svobodně a s nadšením rozhodl a kterou jsem mnoho let využíval spolkla jiná banka. A to se pak děly věci, které negativním způsobem ovlivnily můj život na několik roků.

Naposledy navštívené

reklama