Pátek, 22. září 2023. Svátek slaví Darina, zítra Berta

Autorská práva

Veškeré vizuální a textové materiály, zejména pak fotografie, animace, grafické práce a pod. (dále jen informace), umístěné a dostupné prostřednictvím serveru Hrady.cz jsou majetkem autorů a smluvních autorů serveru Hrady.cz jsou chráněny autorským zákonem.
Pokud není výslovně uvedeno jinak, je použití informace mimo server Hrady.cz vázáno na písemné povolení provozovatele serveru Hrady.cz.

Použití materiálů bez platné licenční smlouvy provozovatele serveru Hrady.cz nebo v rozporu s podmínkami uvedenými v licenční smlouvy je nelegální a může mít pro Vás občanskoprávní i trestněprávní důsledky.
Informace pro přispěvovatele:
NA VEŠKERÉ VKLÁDANÉ INFORMACE JE POHLÍŽENO JAKO NA AUTORSKÉ DÍLO, KTERÉ SE ŘÍDÍ PLATNÝM AUTORSKÝM ZÁKONEM. VLOŽENÍM TĚCHTO TEXTOVÝCH NEBO OBRAZOVÝCH INFORMACÍ SOUHLASÍTE S JEJICH NEOMEZENÝM UVEŘEJNĚNÍM NA STRÁNKÁCH SERVERU HRADY.CZ A PŘEDÁVÁTE TAK BEZPLATNĚ UŽÍVACÍ PRÁVO TĚCHTO INFORMACÍ SERVERU HRADY.CZ NA DOBU NEURČITOU.

Je ZAKÁZÁNO přidávat materiály převzaté z jiných zdrojů bez svolení autora. Na server hrady je možné přidávat pouze materiály související se zaměřením serveru Hrady.cz, jakékoliv jiné příspěvky, porušující etiku serveru nebo zákony této země, budou nenávratně smazány. Účet uživatele, který poruší toto pravidlo bude ze systému odberán.