Komentáře, diskuse

rekonstrukce

24.4.2016 08:37 D Dohňanský
Se zámkem již opravdu nikdo nic neprovede,ale i zřícenina vzhledem k historii- je svým způsobem fascinující. Ale to co se v Maříži provedlo za 4 roky /co jsem tam byl naposled/ se zámeckým parkem, tak to je opravdu chvályhodné. Takže všechno jde, když se chce

Maříž a Mařížský park

11.9.2012 20:11 Šedová Marie
Všechny komentáře, které jsem doposud o tomto místě na různých internetových stránkách četla, jsou staré minimálně pět let. Já sama jsem Maříž poznala v březnu 2012 a jsem ohromena porovnáním současné situace a tím, co jsem doposud přečetla.
Určitě stojí zato se do Maříže vydat, projít se nově upraveným parkem, namalovat si hrneček v nově vybudované dílně paní Trubáčkové - originál Mařížská keramika a třeba si dát něco dobrého v naší, letos nově otevřené Restauraci Maříž.A nejen to: jako vzpomínku nebo dáreček z dovolené můžete zakoupit třeba domácí borůvkovou marmeládu, která obsahuje 67% ovoce, 31% cukru a 2% lásky. A to nemluvím o procházce doopravdy panenskou přírodou v okolí.
V plánu toho tady máme mnohem víc, ale to už se přijeďte podívat osobně.

6.7.2013 20:08 Anna
v Maříži a v okolí je krásně, to nikdo nepopírá a keramika úžasná, stejně jako Vaše restaurace. Ale tohle jsou stránky o památkách a s mařížským zámkem se bohužel nic nového neděje, ten už nikdo neopraví.

keramika

20.10.2006 10:33 cienka
Maříž určutě stojí za návštěvu, už díky světoznámé mařížské keramice. A sami si tu můžete namalovat hrníček
Vložit nový komentář

Skála v Příběnicích
Skála v Příběnicích
August Sedláček VII