Komentáře, diskuse

Lemberk

24.8.2015 22:58 Petra
Opravdu krásný zámek. Měli jsme možnost podívat se i do černé věže. Také procházka ke studánce st. Zdislavy s léčivou vodou stojí za to.

Zámek

12.5.2008 00:20 Eliška
Prohlídka zámku (I. okruh) zahrnuje ukázku gotic.,renes.i barokních pokojů,hradní kaple,vrchnostenské kanceláře a černé kuchyně. II.okruh (také s průvodcem) je expozice týkající se sv.Zdislavy.Prohlídka byla zajímavá a nenáročná.Krásné je i okolí Lemberku.Když vyjdete ze zámku, dáte se do prava a půjdete po zelené,po pár metrech dojdete k Bredovskému letohrádku s pěknou zahradou,dál lipovou álejí až ke Zdislavině studánce,kde se můžete i napít.Voda chutná výborně.

Kouzelný zámek

23.11.2007 22:18 snep
pokud hlednáte v severních Čechách místo, kde se můžete v klidu a pohodě projít pohídkovým místem, doporučuji rozhodně tento zámek a přilehlé okolí: Bredovský zámeček, Zdislavina studánka a další.
Znám zámek od počátku devadesátých let v jeho pochmurné historii snad nejtemnější, kdy se teprve probouzel z nostalgie a z nánosu prachu a dřevomorky. Po dlouhách letech se opět otevřel veřejnosti a mohl se pochlubyt skromnou instalací interiérů.
Jen tak dál!

Lemberk

11.7.2007 08:27 Markéta
Poměrně hezký zámek, určitě stojí za návštěvu...
Vložit nový komentář

Hrad Louzek od Jihu.
Hrad Louzek od Jihu.
A. Sedláček III.