Komentáře, diskuse

update

18.4.2017 11:29 Petr Waslowskij
za posledních pár let se to na zámku docela změnila, zrekonstruováná restaurace, nový majitel, skvělá kuchyně a na zámku je taky něco k vidění .. za sebe rozhodně doporučuju :)

Zámecká restaurace

23.8.2010 16:34 Venca
Návštěva zámecké restaurace nás velice zklamala.Objednali jsme si steak z jihoamerického skotu pro 2 osoby.Po půl hodině nám přinesli plátky masa,které se nedalo vůbec roskousat,tvrdý do steaku hrozně daleko,zelenina jako grilovaná příloha,opečená,nebo opálená z jedné strany.Obsluha absolutně nezájem.Velké zklamání za 600kč jsme čekali daleko víc a ne českou kravu vydávanou za jihoamerickou.

Zklamání

6.7.2010 18:29 Jana
Jeli jsme na zámek také s velkým nadšením, že uvidíme skleněný betlém, neviděli jsme nic, jen na vratech cedule, že bude jakýsi koncert a proto je zámek uzavřen. Chodilo tam v tu dobu dost turistů a všichni po lomcování s klikou u brány a pak u zámku zklamaně odcházeli.
V okolí zámku ani noha, ani u vchodu nějaké slušné upozornění, že je zámek uzavřen. Po schodech k zámku nepořádek, okolí neupravené.
Asi když nejsme Toulavá kamera, tak je nezajímáme.
Proto příště raději na výlet jinam.
6.7.2010 Jana

Prodejní galerie

13.7.2007 12:15 Taťána Killianová
Pro ty, kteří objíždějí hrady a zámky z lásky k historii Bezdružice nejsou. Je to velké zklamání. Na začátku čtvrthodinový dokument o tvorbě skleněného betlému (zřejmě, aby se u něj návštěvníci alespoň chvíli zdrželi a obešli jej kolem dokola) a poté sklo a sklo. Pouze jedna místnost s obrázky z exekuce (jak zmínila průvodkyně: usekali pánům hlavy, sekali ruce, nohy...) a taky se dozvíte pár klepů. Dokonce i to, že hlavy zmizely a nikdo neví, kdo je z mostecké věže snesl:-) Průvodkyně asi jedla vtipnou kaši nebo opravdu neví, že šlo o pietní akt, což je smutné. Tuto prohlídku raději vynechejte, nejvíce se dozvíte o sklářích, kteří tvořili umělecké výtvory (věsmes abstrakce).

1.9.2007 09:41 Eliška
Je pravdou,že Bezdružice bychom měli pojmout jako takové doplnění k hlavnímu výletu.Mnoho historiie tam neobjevíte,ikdyž něco málo přece.Uvidíte hlavně sklo součastných výtvarníku.Za zmínku stojí skleněný Betlém,ten stojí zato vidět.

ZKLAMÁNÍ

23.6.2007 18:29 BOBY
JELI JSME K VÁM ZE 100KM DÁLKY ABYCHOM SHLÉDLI CELOU VAŠI PROHLÍDKU.PO PŮL HODINĚ ČEKÁNÍ NA LÍSKY JSME SE DOZVĚDĚLI,ŽE KVŮLI JISTÉ SVATBĚ BUDE PROHLÍDKA OCHUZENA O MÍSTNOST K.HARANTA(zbraně brnění atd.)BYLA NÁM NABÍDNUTA POUZE VÝSTAVA SKLA,COŽ JE DOCELA MÁLO.(jak poznamenali mé děti,bylo to CHABÉÉ).TAKŽE ZÁVĚREM VŠEM VŘELE NEDOPORUČUJI .(LOKET JE LEPŠÍ)

9.8.2005 00:00
Zmiňovaná expozice skla už funguje, fascinující je skleněný betlém, umístěný v bývalé kapli. V nejstarší části zámku je také malá expozice věnovaná Kryštofu Harantovi z Polžic a Bezdružic. Při prohlídce se připravte na klasické papuče, které na většině zámků už ustupují. Občerstvit se lze v zámecké kavárně, v městečku žádná pořádná restaurace není, ale najdete tam několik obchůdků s potravinami včetně večerky.
Vložit nový komentář

Hrad Louzek od Jihu.
Hrad Louzek od Jihu.
A. Sedláček III.