hrad Nové Hvězdlice

Kalvárie, Holá Manda

Komentáře, diskuse

vážená paní váš mail není celý!!

8.11.2008 21:23 Lubomír Trávníček ml.
vážená paní váš mail není celý!!

děkuji za pochopení

12.11.2006 10:21 Ttrávníček Lubomír
Tento hrádek, či tvrz dobře znám. Na tuto chybu mě už kdysi upozornil pan učitel Čamek, bývalý kronikář Vyškova. Tento pán se velice zajímal o celou historii,jak Nových tak i Starých Hvězdlic a přilehlé osady Zdravá Voda.. Docela mě mrzí že zde není zmiňována i nejstarší památka na bývalém okrese Bučovice kostel Cyrila a Metoděje ve Starých Hvězdlicích (okolo roku 1220) a jiné památky z okresu Vyškov, kterých není zrovna málo, jen hradů tu ůdajně bylo kolem 52.

29.9.2008 16:34 Y B D M
dobrý den, všimla jsem si, že máte mnoho informací o Nových i Starých Hvězdlicích.Jsem studentkou zahrad. archytektury a měla bych zájem o informace, které se týkají parku, resp. zahrady zámku, resp. domova důchodců. Potřebuji záznamy o historii, příp. mapy, pohlednice atd.Budu ráda, když mi poskytnete kontakt na sebe nebo člověka..kronikáře či pamětníka, sběratele, jenž mi může pomoci..můj mail..svobodova.zorazavináč.cz.

13.11.2006 01:00 Pavel Zany Komárek, korektor
Dobrý den, my jsme závislí pouze na tom, co navštíví členové redakce sami, nebo na tom, co vloží návštěvníci serveru. Pokud vám zde kostel opravdu chybí, nic vám jako místnímu nebrání jej nafotit a snímky na náš server spolu s příslušnými texty vložit, potom je rádi uveřejníme :-))

chyba v popisech fotky a náčrtu

30.10.2006 17:14 Luboš Trávníček
do hradu se vstupovalo z jihu, a ne ze severu, citovaný náčrt z knihy má chybu!

3.11.2006 23:28 Pavel Zany Komárek, korektor
Děkujeme za reakci všímavého návštěvníka našeho serveru. Obdobná situace je poměrně častá, obvykle k tomu dochází při zpracování autorových podkladů v tiskárně. Budeme rádi, když nás, milí návštěvníci, budete upozorňovat i na případné další chyby tohoto typu.

za redakci

3.11.2006 23:22 Roman Řezáč
Vážený pane Trávníčku,
děkuji za Vaši reakci, po ověření půdorysu převzatého z knihy M.Plačka (2001) se opravdu ukázalo, že jím uvedená orientace není správná (došlo viditelně k obácení půdorysu o 180 stupňů). Jako autor tohoto místa na Hradech.cz jsem si toho nevšiml a při popisu z něj také chybně vycházel. Chyba je opravena, děkuji. S pozdravem za redakci Roman Řezáč
Vložit nový komentář

Branka na Krumlově.
Branka na Krumlově.
A. Sedláček III