hrad Krupka

Rosenberg

Komentáře, diskuse

Výlet na Komáří Víšku.......

1.7.2008 22:08 mihorac@seznam.cz
Vydali jsme se ve třech,tedy doprovod nám dělal pudlík,nahoru na vrch jsme jeli busem a pak již po svých.Pokoukali okolo kostelíka Sv.Wolfganga....po malém hřbitůvku,kde na jednom hrobě kvetla bohatě bílá pivoňka.Snad proto tak bohatě,že kvetla pro všechny......co tam spí svůj věčný sen a nikdo je už nenavštěvuje.Výhledy do kraje byly v oparu,ale i tak se zobrazovalo středohoří s vévodící Milešovkou,Kletečnou,vepředu pak Doubravkou,v pozadí zase s Teplickým vodojemem,který je vidět široko daleko .Z druhé strany pak zas Německo.A pokračovali jsme dál po žluté směrem k Horní Krupce,cestou minuli trampskou osadu,s krásným totemem ,chatami,a co nás velice zaujalo...s tablem fotografií svých zemřelých kamarádů a položenými svíčkami u nich.Velice pěkné a dojemné.No a tak jsme dál pokračovali lesem,viděli krásnou přírodu,chatky do ní zasazené jako skvosty,zajímavé stromy,zkrátka je třeba tu nádheru okolo sebe vnímat a nasávat všemi smysly. A tak jsme došli do Horní Krupky a dále k muzeu a ke škole na autobus.Je tady nádherná krajina,stále je na co se dívat a co obdivovat.Neseďte doma a vydejte se do přírody ...máme ji překrásnou! Fotografie z výletu lze vidět na www.mihorac.rajce.idnes.cz

Návštěva hradu Rosenburg

23.6.2008 05:44 mihorac@seznam.cz
Hrad Rosenburg jsme navštívily s kamarádkou,je vskutku velice pěkný,lehce přístupný a co navíc,jsou z něj nádherné výhledy do okolí.......krása........!!!!!!!!!Zobrazuje se středohoří v popředí s Milešovkou,Kletečnou....blíže Doubravka,je to skutečně nádhera.Obráceným směrem zas Husova ulice s pozadím Komáří víšky.Byly jsme přítomni i svadbě.Doporučuji všem se na tato místa podívat.

18.6.2003 00:00
Pěkná zříceninka, nádherná vstupní brána, hnedka bych se tam chtěla vdávat. Svatby se tam pořádají, zrovna tam jedna byla. Je odtamtud pěkný výhled na Teplicko a na Komáří vížku.
Vložit nový komentář

Branka na Krumlově.
Branka na Krumlově.
A. Sedláček III