Komentáře, diskuse

to jse my snad enom zda

24.7.2014 19:46 D Dohňanský
Návštěva Bobrové má pro mě několik aspektů. 1/ Nenáročný přístup. 2/ Krásné prostředí. 3/ Neskutečné, jak ty smrky za 11 roků,co to fotil p.Komárek, vyrostly. Pane Komárek,měl jste pravdu s tou návštěvou,tehdy byl čas,teď se do jádra hradu nedá dostat.Ledaže bych ten les proředil a pilkou si uřezal jeden stromek a vzal ho domů na vánoce. Jak všichni ale víme,tak to se nesmí, a stejně by tak dlouho nevydržel. Ne vážně,na hradní jádro ani po čtyřech.
3/ Aš dnes sem četl dyzkusní příspěvki a to tedy čumím. Jak se může někdo ze zajmem o hystoryi-a ten zájem je opravdový- až tak povišovat nad ostatní lydi,urážet je a vulgarysovat. Já se taki nad nikým nepovišuji,že mi -co se týká češkého jazika - nesáhá ani po kolena. Ten člověk musí byt zatrpklý,zapčklý, ublížený. Mindráky si je potřeba léčit něgde jinde..........!!! Tak to jse mi snad enom opravdu zdá.
Prosím,neodpovídat, bo bude platit rčení,že potrefená husa se vždycky ozve.

21.10.2014 21:11 Pavel Zany Komárek
Na druhou stranu, když tak přemýšlím o tom vašem naznačeném řešení, dá se očekávat, že vbrzku provedou majitelé sklizeň vánočních stromků, když je porost tak vzrostlý - pak by se asi vyplatilo lokalitu sledovat a vyčíhnout si k focení interval mezi sklizní a vysázením nové várky stromků...

Poslední varování pro pana Sadílka

17.2.2013 22:44 Pavel Zany Komárek, korektor
Pane Sadílku, nikdo zde nehodnotí vaší práci, nehodnoťte tedy ani vy tu naší. Zatím zde nikdo ani slovem nenapadl vaše vývody, terčem kritiky jsou pouze vaše praktiky a způsob vašeho vyjadřování.
Nemáte nejmenší tušení o tom, kdo z nás má jaký přehled v oboru či kdo z nás koho zná. Kdybyste věděl, asi byste se dost divil.
Pokud se nezačnete chovat v rámci pravidel slušné argumenty podložené diskuse, nemá smysl s vámi jakkoliv dále komunikovat a veškeré další s tématem nesouvisející nebo urážející příspěvky budou redakcí mazány.

18.2.2013 23:54 Jaroslav Sadílek
Znám za 20 let práce v oboru všechny, co za něco stojí a, bohužel, i některé z těch, kteří nestojí za nic. Vy budete spolehlivě patřit k té druhé skupině a to k její spodní úrovni. Tím na tomto webu končím jakoukoliv diskuzi. Nikdo z vás mi nestojí za tu ztrátu času. Ovšem pouze za předpokladu, že si mé jméno nebudete dál brát do huby. Stejně tak tento web pokládám za něco naprosto zbytečného a podřadného, což mi ostatně potvrdila v posledních dnech řada mých zkušených kolegů a na rozdíl od provozovatelů tohoto webu opravdových odborníků, a ne jen trapných šašků, kteří za peníze z reklam pustí cokoliv, hlavně když se to dobře prodá. Ovšem tito mí kolegové sem přes moji žádost nehodlají psát. Jak mi ostatně řekli, nepovažují vás za to, s čím by měli ztrácet i sebenepatrnější čas. Navíc nechápu, kde bere ten stupidní cenzor Komárek tu drzost mě varovat?! Jak si ten parchant vůbec dovoluje mi diktovat, co můžu a co nemůžu psát a jaký mám používat sloh? Opět to svědčí o pokleslé morální a mentální úrovni pochybné dvojice Čížek - Komárek, jejichž kvality po všech stránkách potvrzuje hnůj na tomto webu a jak mi opět potvrdili mí kolegové - skuteční odborníci.

19.2.2013 22:34 Pavel Zany Komárek
Pak vám tedy s radostí dávám sbohem, nikomu zde chybět nebudete.

5.7.2014 09:11 Hynek Jurman
Prosím Vás, nedělejte si hlavu s někým, kdo vystudoval střední zdravotní školu a nic jiného, přesto chce každého s jinými názory mistrovat. Kde beru tu drzost považovat se za Mesiáše? Jeho studie, to je dost často blamáž a s vydavateli vede neustálé spory a skandály. V jeho bydlišti se s ním baví jenom pár pivařů, jinak nikdo, jeho komunikační postižení je tu velmi dobře známo. Nadává na komunistické praktiky a cenzory, ovšem sám je cenzorem nejpilnějším. Loni jsem si s ním užil, když mazal třeba několikrát denně ve Wikipedie osobnosti v hesle Štěpánov nad Svratkou jen proto, že jemu, Mesiášovi, ideově nevyhovovaly. Dodnes tam ty osoby nejsou, zase by je smazal, vydávám je proto knižně. Ubohost, jaké je jen málokdo schopen. Řada jeho "zážitků" už byla beletrizována formou fejetonů, je to fakt počteníčko. Mohu dodat. A všechno skutečnost! Prasácky se chová k ženám, vědcům, umělcům i obyčejným lidem. K panu Sadílkovi jediná rada - ignorovat jej, za víc nestojí a slušně jednat neumí!

RE: Fakta o Bobrové aneb údajný odborník Plaček zkresluje historii

8.2.2013 18:42 Pavel Zany Komárek, korektor
Vážený pane Sadílku, necítím se povolán soudit mezi vámi a panem Plačkem, nicméně vaše komentáře jsou velmi jednostranné a obsahují zcela zásadní obvinění, která zatím nejsou ničím konkrétním podložená. Píšete "Důkazy a podklady mám, ovšem zveřejním je až po důkladném vyhpdnocení, a to v některém z odborných periodik tištěného charakteru." Prozatím tedy jsou vaše výroky smazány, diskusi podpořenou konkrétními argumenty můžete obnovit po jejich zveřejnění v odborném tisku.
redakce www.hrady.cz

10.2.2013 19:21 Jaroslav Sadílek
Pro všechny uživatele tohoto webu

Redakce tohoto webu je naprosto nekompetentní posuzovat jakékoliv reakce a komentáře zde zveřejněné, na odbornou úroveň jednotlivých aktérů, spojených s provozem tohoto webu jsem se dostatečně informoval - žádná není!!! Přesto si dovolují cenzurovat podle jejich nekompetentního posouzení nehodnotné komentáře, i když k tomu nemají potřebnou kvalifikaci, o znalostech ani nemluvě. Jejich reakce je způsobena naprostou zbabělostí provozovatelů tohoto webu Komárka, Čížka a dalších, kteří ačkoliv o problémech nic nevědí, uzurpují si právo zde prosazovat ryze komunistické manýry a podrazy. Upozorňuji proto všechny případné zájemce o komentáře na tomto webu, že jejich příspěvky mohou být cíleně, nepovoleně a zákeřně zkresleny nebo zcela smazány, když budou presentovat údaje, které zbabělí a slaboduší provozovatelé tohoto webu sice nebudou schopni posoudit, ale ve své ubohosti je dokáží smazat, aniž by jejich obsahu byli schopni alespoň z menší části porozumět.
V nejbližší době proto zvažuji založit nové webové stránky, kde budou skuteční a opravdoví zájemci o problematiku historie, hradů a dalších panských sídel moci bez obav ze neoprávněných cenzorských zásahů pánů Čížka, Komárka a dalších podobných, v oboru ovšem neznalých a neschopných, vyjádřit svobodně své názory a přispět tak beze strachu ze zkreslení informací zmíněnou dvojicí a jejích přisluhovačů. Současně bude vhodné, aby se našli další, kteří odkryjí křivácké praktiky provozovatelů tohoto webu a přispěly tak k jeho likvidaci, neboť zde presentované názory nejsou v souladu s moderními přístupy k objasňování problému středověké historie a s ní spjatými obory, mezi jinými také kastelologie. Uvedení zmíněných webových stránek, které mimo jiné objasní nízkou kvalitu tohoto webu, do provozu, bude předem zveřejněno.

17.2.2013 13:58 tom79
pane sadílku,jestliže jsem měl pochybnosti o vašich obviněních různých dosud seriozních historiků z amatérismu a dokonce falšování a jiných praktik.Nyní jsem o vašich vývodech přesvědčen ža jste to vy kdo tu říká nesmysly.Doposavad jsem od vás neviděl ani jediný relevantní argument .A ted tu hážete dokonce špínu po redaktorech tohoto webu.No prosím co to jako má být.Všecko co jste doposavad napsal jsou jen nenávistné výkřiky-nic víc.Měl by jste se trochu zklidnit a psát slušně.Redakce by měla všecky komentáře v diskusi o bobrové vymazat a bude klid. Tohle je moc a pak je z toho žumpa.

17.2.2013 14:51 Jaroslav Sadílek
Nikdo z těch, kteří mé názory zde napadají, se v oboru nepohybuje profesně. Nikdo z těch, kteří zde kritizují mé vývody, nezná praktiky, jaké fungují v současné historiografii a příbuzných oborech a zřejmě ani osobně jmenované osoby a jejich způsob činnosti. Nechápu proto jejich drzost (nebo spíš omezenost a nehoráznou tupost a mentální ubohost) napadat mé názory a závěry. Ale to jen ukazuje na úroveň tohoto webu, který nemá se skutečnou odborností nic společného, a jeho uživatelů. Moji práci nehodnoťte, nic o ní nevíte, mám už za sebou víc odborných studií a publikací, než jste doposud stihl za celý život přečíst (k dnešnímu dni cca 180 studií a samostatných knih). Vím tedy o problematice dost, abych ji mohl zodpovědně hodnotit a kritizovat.

11.2.2013 09:56 M. Caha
Pane Sadílku, pochopte, že o vaše propagandistické a hulvátské osobní útoky ve stylu Rudého Práva skříženého s Bleskem tu opravdu nikdo nestojí. Založte si vlastní web (jak tu slibujete), ať dokážete, že umíte něco víc než jen osočovat a pomlouvat. Osobně bych si ale tipl, že jen tak pindáte a nic konstruktivního z vás nevypadne. Tedy kromě dalších jedovatých plivanců, tentokrát na mou osobu :-)))))))

Tento názor není názorem redakce tohoto serveru.
Vložit nový komentář

Branka na Krumlově.
Branka na Krumlově.
A. Sedláček III