Komentáře, diskuse

Zameček a alej

4.5.2009 16:22 Pavel Vítek-Pardubice
Je to tam čím dal hezčí.Je vidět že se o to stará.Radi se vracíme.

Je to parada

20.4.2009 13:18 ing.Jiří Blaha
Tak jsme se po roce vratili na kolech.A je vidět že se opravdu o hajovnu i alej stara.Sestřihany živy plot v aleji a ty koně.To je parada.A zas vyvezeny odpad do aleje.Dal bych zavoru až k cestě.Osvěžili jsme se pokračovali.Radi se vratime.parta cyklistu z Hradce.

Něco se tam děje...

26.4.2008 15:13 Ado
Kdosi celý objekt oplotil a tím celkem násilně přerušil modrou turistickou značku, kterou kromě místních a turistů hojně využívají i cyklisté. Uvidíme, třeba se po těchto nepříjemnostech dočkáme nějakého zlepšení a třeba i celé opravy tohoto zatím úspěšně chátrajícího objektu. Avšak jakkoli ušlechtilý význam to oplocení má, zrušil bych ho.

13.6.2008 09:41 Karel Uhliř Hr.Kralove
Když už chceš rušit oplocení,tak začni u sebe.Nech si přes Tvuj pozemek jezdit auta a dělat bordel.Asi jsi byl zvyklí že co se TI nehodilo to jsi vyvezl do aleje.Aspon se o to někdo stara a nespadne to.Jeli jsme tam v pohodě a bez nějakych problemu projeli a ještě si pokecali.Je to dobre a radi se vratime.

3.6.2008 08:05 PhDr.Jiři Vaněk Olomouc
Proč rušit oplocení,je to soukromy majetek a ja si myslim že ta cesta aleji nebyla dělana na to aby po ni jezdily nakladaky a ostatní auta.Viděl jsem že se alej cela čistila a opravovala cesta a to snad naposledy dělali před rokem 49/aspon to tak vypadalo/Všichni Ty pisalkove by si měli uvědomit že je rok 2008 a že to už nepatří všem a že si tam nemohou dělat co se jim libí.Proč to nechali dojit tak daleko že dnes je to zničene a rozkradene,jako vše.Cela naše skupina projela přes oplocení,po cestě,bez problemu.Jezdime tu již několik let,ale ted to aspon vypada.Radi se opět přijedeme podivat.Fandime Vam a nenechte se odradit.

2.6.2008 11:05 ing.K.Dolak
Aspon se tam něco děje a po dlouhe době to tam vypada k světu.Kdyby se o to starali jako ted,nemuselo to dopadnout tak jak to dopadlo.držime palce a jsme radi.

2.6.2008 10:23 Mischel.J
Něco se tam opravdu děje,oplocení bylo obnoveno,přístup turistům není znemožněn,pouze je prosba o opětovné uzavření branky,kterou je možný přístup k zámečku.Modrá stezka platí pro turisty a popř. cyklisty,ne však pro automobily(prohánějící se po stezce nepřiměřenou rychlostí).

chodba2

12.2.2007 18:31 Gadgetka
Oprava je plánovaná již hodně dlouho, zatím nic. Z myslivny by měla podle dohadů vést chodba až do Přepyšského kostela, nebo dokonce až do Opočenského zámku!!

Chodba

1.2.2007 13:10
Pod myslivnou je prý dlouhá (cca 500m) chodba (zazděná), hloubená vrchem.
Možná to není zámek, ale vypadá to tak.

29.1.2006 00:00
Nejedná se o zámek, ale myslivnu patřící k opočenskému panství a nyní ve správě Kristýny Colloredo-Mansfeld. Je plánovaná oprava.
Vložit nový komentář

Branka na Krumlově.
Branka na Krumlově.
A. Sedláček III