Komentáře, diskuse

Postupná, ale rychlá devastace !!!

16.8.2010 23:07 MarcoRave
Nedávno jsem navštívil rozhlednu a že to mám z Brna kousíček. Pokaždé když na rozhlednu dojedu je zde víc věcí rozbitých !!!! Jako (rozbitá, či počmárané informační tabule u rozhledny a na rozhledně, zničené lavičky, zničený přístřešek ze kterého jsou urvané desky a počmaraná i rozhledna sama nesmyslnými klikyháky). Kdyby rozhledna byla dřevěná tak, tak už po ní nejsou žádné památky. Kdo má tu možnost ať se na rozhlednu zajede podívat, jinak za pár let a troufám si říci i měsíců zde zbyte z nedávno krásného místa TORZO !!!!!!!

dostupnost

25.6.2008 09:49 Radouš, www.Turistika-Brno.cz
Rozhledna je již volně přístupná veřejnosti.

Nadšení z návštěvy ...

17.3.2008 15:00 Radouš, www.Turistika-Brno.cz
Po první návštěvě rozhledny jsem byl hned několikrát velmi mile překvapen. Rozhledna mi přepadla opravdu elegantní a to i přesto, že je celá z železné konstrukce, krásné prostředí okolo rozhledny budí v člověku úžasný dojem, vynikající umístění s nádherným panorama na všechny světové strany a v neposlední řadě velmi dobrý přístup pro pěší turisty, kteří se k rozhledně pohodlně dostanou z Bílovic nad Svitavou, Ořešína, Jehnic, Obřan nebo třeba Řečkovic či Mokré hory. Velmi pěkné počasí které nás při návštěvě rozhledny jednu neděli takhle v březnu provázelo se na celkovém dojmu také podepsalo. Prostě návštěvu rozhledny doporučuji opravdu každému, mám z ní velmi dobrý pocit.

Aktuálně rozhledna stále nebyla zkolaudována, tudíž je vstup na ni oficiálně nepřístupný, nicméně v době kdy jsem rozhlednu navštívili, stála fronta návštěvníků až na posledních horních schodech, jelikož úplný vrchol rozhledny byl plný k prasknutí. No jo, neděle a krásné slunečné počasí :-)

Dále bych chtěl za všechny stejně nadšené návštěvníky jako jsem já poděkovat Soběšické gardě, která se zasloužila o takové krásné dílo jako je rozhledna Ostrá horka v Soběšicích. Děkujeme!
Vložit nový komentář

Skála v Příběnicích
Skála v Příběnicích
August Sedláček VII