Vkládání informací

Na server můžete vkládat do různých oblasti libovolné informace související s vybranou oblastí. Ke vkládání některých informací je požadováno přihlášení.

Nové místo

Vložení nového místa na server probíhá v několika krocích. Současně s vložením je prováděna kontrola jestli takové místo už na serveru uloženo není.
Nejdříve založíte pozici místa, poté jeho název a zařazení. Nakonec všechny další informace jako jsou obrázky, texty, návštěvní hodiny a tak. K tomu všemu musíte být příhlášeni.

Článek

Vložení článku na titulní stránku serveru. Sem patří zajímavé informace ze světa hradů, zámků, tvrzí a dalších míst. Vkládejte jen obecně zajímvé informace. Rozhodně sem nepatří připomínky k jednotlivým místům o změnách návštěvních hodin atp. ty vkládejte přímo k místu do komentářů nebo do oblasti k tomu určené. Články propagující komerční subjekt podléhají platbě za uveřejnění.

Akce

Chcete dát lidem vědět o akcích, které pořádáte? Pokud nejste zapojeni do celonárodní datbáze provozované pod NPÚ, můžete ji vložit přímo na server Hrady.cz.

Ubytování

Na serveru se v blízkosti turistických cílů objevují informace o chatách, chalupách, penzionech no prostě o ubytovacích místech. Tyto informace čerpáme z partnerských serverů. Pokud chcete aby se na mapách serveru Hrady.cz také obejvovalo právě to vaše místo stačí je jednoduše vložit.