Notice: Undefined index: _CIS_TYP in /var/www/hrady/class/class.ciselnik.php on line 72
Komentáře - Kozel
Omluvte chyby na serveru způsobené migrací na nový hardware! Na odstranění se pracuje.
Hrady.cz

Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář

Pokud se chcete pochlubit svými obrázky, vkládejte je do vlastní galerie u tohoto místa.

reagovat, odpovědět1.5.2018 15:55 Barbora
Servírka nás bezdůvodně vyhodila
Ráda se podělím o nemilou zkušenost, která se mě s mým přítele stala 1.5.2018 na zámku Kozel, ve stejnojmenné kavárně. Bylo asi 2 odpoledne a stáli jsme ve vchodu a čekali na volný stůl. Přitom jsme pozorovali nevhodné chování jedné číšnice. Na terasu se vrhrnula skupinka důchodců, kteří všechny předběhnuli. Nevhodně si sedli k jednomu páru na dvě místa, která nebyla volná. Pán se naštval a řekl, ať si odsednou, protože se ani nezeptali zda je tam volno. Servírka v tu chvíli zakřičela na pár, aby vypadli, pokud se jim to nelíbí. Slečně asi praskly nervy. Po chvíli nám skupinka cyklistů uvolnila místo, protože si všimli, že jsem těhotná a věděli, že by nám důchodci opět zasedli místo. Tak jsme si sedli k prostřednímu stolečku. Bavili jsme se mezi sebou a najednou slyším ránu, jak servírka práskla tácem o nás stůl a začala nadávat. Slečny jsem se zeptala, jestli je nutné s tácem takto mlátit o stůl. Ona na nás začala křičet a řekla mi, že co si to dovolujeme a proč si sedáme k tomuhle stolu. Slečně jsem se snažila vysvětlit, že jsem těhotná a že bychom počkali. Ona pořád křičela a sprostě nadávala. Nakonec nám řekla, ať vypadneme. Při odchodu jsme slyšeli jak servírka schválně hodila tácem a křičela zevnitř kavárny. Toto chování nebylo od obsluhy absolutně na místě. Pokud to slečnu nebaví, tak ať takovouto práci nevykonává. Po odchodu jsme slyšeli plno zákazníků jak nadávali.

Manager nebo majitel kavárny by měl slečně její chování vysvětlit a naučit základním společenským pravidlům a chování k zákazníkovi. Pokusný slečna toto předváděla v mé restauraci, či kavárně.. dostala by okamžitou výpověď.

Na toto místo nedoporučuji nikomu chodit. Řekla bych, že toto je nejhorší kavárna, kterou jsem kdy navštívila.
reagovat, odpovědět4.7.2009 19:27 Kenshin Usagi
neodporučuji!!!
Prošel jsem mnoho hradů a zámků. Ale co jsem zažil tady je otřesné. A jak vidno při čtení komentářů není to ojedinělé. V zámku jsem nebyl, ale byl jsem přítomen na promoci a chování tamních důchodkyn, kteří socialisticky chrání svým tělem a nehoráznými komentáři vše nač se jen podíváte .... Velmi mne to rozčílilo. Takové chování je opravdu v dnešní době nehorázné.
Měli by vyměnit personál, nebo zámek brzy schátrá a bude ho navštevovat jen hluchoněmé a slepé obecenstvo. A i ti se chudáci budou muset jen tiše dívat a hmatat za branou ... kdo ví jestli i to jim bude dovoleno.

Opravdu nedoporučuji tento zámek navštívit. I když zahrady jsou uchvatné.
reagovat, odpovědět28.6.2009 22:19 Pavel
Restaurace v podzámčí - příšerné
Při naší návštěvě zámku Kozel a okolí se opakovaně setkáváme s velmi špatnými zkušenostmi s obsluhou i kvalitou jídla v restauraci v podzámčí. Majitel p.Šlezinger by se měl svému podniku více věnovat, nebo je možná raději prodat, možná se tomuto tématu věnovat i provozovatel zámku, protože to velmi kazí celý jinak krásný dojem. Připomínám že jde v zásadě o stejnou a opakovanou velmi negativní zkušenost z poslední tří let. Leckdo si řekne proč tam tedy jdeme? Bohužel Hotel Hájek kde je jinak výborná restaurace pro problémy s vodou nevařil. Vše je jinak skvělé i Café Kozel přímo v areálu, přímo balzám na duši, ale nejde o restauraci.
reagovat, odpovědět10.4.2008 10:59 Vera
Xenofobni pruvodkyne
Musim se zde take zminit o strasnem zazitku z prohlidky!
Lonskeho roku 2007 jsme se vypravili na posledni prohlidku sezony, byla to sobota a provadela nas zena jiz duchodoveho veku!
Jeji vypraveni bylo nudne nezajimave a jeste jsme se dozvedeli veci, ktere nas vskutku vubec nezajimali a to, ze pani pruvodkyne miluje svickovou a kam se na ni hrabou ostatni zeme! a jeji xenofobni narazky na cizince byly naprosto neprijatelne! Pani nam dala jasne najevo, ze cizince proste nesnasi! Tato dama by vubec nemela pusobit jako pruvodkyne! A radeji dompa kuchtit tu svou svickovou!
reagovat, odpovědět1.6.2008 19:17 Ordyna
Souhlasím s Tebou,Věro. Nejhorší pak je ,že takovýto nepříjemný zážitek Ti zošklivý celý výlet a vzpomínku na to místo.Já jsem zažila něco podobného v plzeňském hitorickém podzemí,velice mladá průvodkyně nám utekla s půlkou výpravy a nás tam nechala bez výkladu a s možností pro nenechavce něco poškodit nebo ukrást.Spěchala si sednout do kanclu k televizi... Měla jsem zkažený celý zbytek dne. Řeším to tak,že se na místo vrátím jindy a zážitek si opravím. Přeji Ti Takových chvil co nejméně. Ordyna
reagovat, odpovědět25.2.2008 19:31
Mě osobně...
tento zámek mě osobně moc nezaujal, ale má krásnu zahradu. Prohlídka stála za houby, možná to bylo tou průvodkyní? Mě se tu nelíbilo.
reagovat, odpovědět29.3.2008 11:25 V. Šoffr
Je to krásné výletní místo blízko Plzně s nádherným a stále upraveným parkem. Park je kouzelný v každé roční době a proto minimálně +x za dva měsíce ho navštívíme. Akce pořádané v bývalé jízdárně jsou velmi pěkné. Café Kozel je vždy též naším cílem po každé procházce parkem. Děkujeme všem, kteří se zvláště o park a jeho trvalou obnovu starají
Václav a Věra Šoffrovi, Plzeň
reagovat, odpovědět16.11.2007 23:34 vít
opruz
mno nevím jest to dobrý hrad leč byl jsem naň mnohokráte a café kozel mě nějako nerychtuje... na ženitbu dobré...
reagovat, odpovědět16.11.2007 23:34 vít
zámek jest kozel....
reagovat, odpovědět22.10.2007 19:29 pravoslav
zámek
Zámek, ač není moc starý, je velice zajímavý. Uvidíte krásné iluzivní výmalby od A.Tuvory, dozvíte se něco o slavném rodu Černínů, můžete se projít i překrásným parkem. V okolí pak stojí za návštěvu například hrad Radyně, rotunda ve Starém Plzenci či zámek Nebílovy. Zkrátka tento kout západních Čech stojí za návštěvu a zámek Kozel je jednou z perel těchto míst.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu