Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

ok

25.7.2008 16:35 Jarm
Zámek je fakt super, až na to, že je dost přeplněn...navštívily jsme ho ve všední den (sice o prázdninách), ale fakt plno, nechtěla bych to vidět o víkendech. Myslím, že nabídka jídla je už celkem ok, při cestě zámku stojí i stánkaři. Záchody jsou za 3 Kč, což jde...

25.7.2008 16:37 Jarm
Jo a ještě průvodce byl výborný, byl to zřejmě manžel správkyně zámku...Takhle má vypadat výklad!Zábavně a při tom poučně!

HARANTI

25.6.2008 15:07 Klokan Bezkapsý
Snad nikdy jsem neviděl, že by nějaký zámek navštěvovalo tak nepřiměřšené množství rodin s malými rozeřvanými parchanty jen kvůli tomu, že se tady točila stupidní pohádka as nejhorším scénářem v historii české kinematograie.
Obdiv patří průvodci, který se ani nezarazil, když mu cizí dítě poblilo nohy, naprosto profesionálně sundaval jiné ječící zrůdy z lustrů, kamen, stolků a pohovek a prohlídku, při které bych já skočil z okna, dovedl do konce. Jsou to už dva roky, od té doby jsme toho sjeli hodně, ale na tohle se vážně zapomenout nedá. Babičky, berte svým smradům aspoň pytlíky na blití..nelépe neprotržené...
Nebo na zámk ylezte, až budou mít rozum, když už ho nemáte vy!!!!

9.7.2012 14:03 Lucka Z
Pane klokane vy jste primitiv, tak natočte lepší pohádku, když jste tak strašně chytrý a dokonalý. Zlatovláska je skvost mezi pohádkami a vy jen závidíte. Je to jednuduchá ale krásná pohádka.

9.7.2012 14:06 Lucka Zlatohlávková
S těmi haranty ale pravdu máte, ale za to může špatná výchova rodičů. Nadávejte spíš na ně.

11.1.2009 13:15 Malagaiev
Zajímalo by mě, jakou "stupidní pohádku s nejhorším scénářem" má pán v tomto příspěvku na mysli. Pokud snad myslí Zlatovlásku, podle mě (a nechci tím nikomu upírat právo na jeho názor) to byla vcelku pěkná zpěvná romantická pohádka s dobrým hereckým obsazením, i když v naší pohádkové tvorbě jsou zřejmě i kvalitnější pohádky... Co se týče zlobivých dětí, tak to je určitě problém, dokážou opravdu docela znepříjemnit prohlídku...

28.6.2008 23:13 Eliška
Pán to napsal opravdu jadrně,ale faktem zůstává,že někdy jsou děti fakt hustý!!!!!!!!!!!!! Ale záleží na rodičích nebo na těch,kteří tam s nimi jsou. Já mám taky dvě holky,ale vždycky se chovaly slušně a kdyby né,tak by dostaly na zadek.

Pěkný výlet

30.9.2007 22:20 Alenka Š.
Zámek vskutku pohádkový. Problém nastává když Vás přepadne hlad. Jedna až příliš gurmánská restaurace (chtěli jsme nějakou polévku, bohužel měli akorát lososovou a nebo krémovou špenátovou...) a druhý krámek bez obsluhy na terase. Nutno podoknout že "čočkovka" za "dvacku" byla opravdu výborná.
Jen to WC za 5,-Kč .... zřejmě k nám ještě nedorazila móda ze západu, kdy u památkových objektů jsou toalety zdarma :(

1.10.2007 18:47 Méďa Béďa
Zas tak velký problém to není, stačí popojet 2 km autem do vedlejší obce Jižná (nebo tam dojít pěšky po turistické značce) do slušné restaurace U Starého draka...

Červená lhota

7.8.2007 13:10 Vláďa
Zámek je moc hezký, byli jsme na prohlídce, ta byla taktéž super a vcelku dlouhá, průvodkyně byla příjemná a ochotná, přidala i nějakou tu pověst - přesně tak si prohlídku představuji.
V okolí se dá udělat hezká procházka okolo rybníka a pořídit spousta fotek. Dají se tu půjčit loďky, ale když jsme chtěli my, byl na ně docela nával, tak jsme se na to nakonec vykašlali.
Červená lhota je fajn, můžeme doporučit k návštěvě!

Vláďa & Radka

*

2.10.2006 12:38 wildy
Zámek je moc hezky, interier bohate vybaven. Prohlidku nam akorat zkazila parta rozjivenych důchodců, kteri ne neumeli chovat!! Hezka je i prochazka podel rybnika!

11.7.2006 00:00
Nádherný zámek,interiéry velmi bohatě vybaveny,útulné,zajímavost-všechny hodiny v zámku jsou funkční.Skvělý průvodce.Možnost projíždky na lodičkách okolo zámku.