zámek Hořovice

Nový zámek

Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Prohlídka kosmickou rychlostí

1.11.2011 11:44 Daniela
S šestiletou dcerou jsm si zaplatila vstup na prohlídku Hračky aristokratů.Slečna průvodkyně nastrojená v nepadnoucím pseudohistorickém oblečku nás vedla na prohlídku asi 10 návštěvníků. V první místnosti nás přivítala a jasnovidecky prohlásila:"Prohlídky lze dělat s výkladem či bez výkladu.Vy asi výklad nebudete chtít, tak si to tu prohlédněte a půjdeme dále.Kdybyste měli nějaký dotaz, ptejte se." Mlčky jsme proletěli dvě místnosti,pár lidí se odvážilo poptat na exponáty,ale průvodkyně o jejich funkci nevěděla zhola nic, takže se nikdo nic nedozvěděl.Náhle se s námi rozloučila,poděkovala za pozornost a byli jsme venku.Prohlídka trvala 8 minut a rozhodně nebyla levná. Ostatní návštěvníci se zmateně rozhlíželi a čekali,kde bude pokračování a má dcera se divila, proč té průvodkyni říkám Sbohem,když jindy se loučím s Nashledanou.....

Zámek

28.6.2008 19:51 Eliška
Souhlasím,krásný a možná trochu opomenutý zámek.Přitom rozhodně stojí za návštevu!Na své si tu přijde každý.V I.okruhu můžete navštívit zámecké interiery, v II.okruhu pak uvidíte hračky malých aristokratů.Dále tu je expozice hracích strojků a hudebních automatů,výstava umělecké litiny a co určitě potěší zejména děti,ve sklepení jsou nadpřirozené bytosti.

Hořovice 22.10.2006

5.11.2007 23:44 Martin
Krásný, možná trochu opomenutý zámek se skvělou průvodkyní, která se stará o www stránečky. Mnoho štěstí do další obnovy zámku.