Omlouváme se, provoz serveru Hrady.cz je z důvodu vnitřních chyb omezen. Na chyby nebo omezení narazíte na různých stránkách.

Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář

Pokud se chcete pochlubit svými obrázky, vkládejte je do vlastní galerie u tohoto místa.

reagovat, odpovědět14.2.2009 14:13 Fany
Ještě maličkost
Děkuji Vám za vstřícnost, pane Komárku, a jestli mohu na této stránce poprosit ještě za hrad Mitrov . U této malebné zříceninky je uvedeno ,že se jedná o hrad zachovalý.Děkuji.
reagovat, odpovědět13.2.2009 15:35 Fany
Hrad není zaniklý
Nemohu souhlasit s tím ,že hrad Medlice je zaniklý/uvedeno v záhlaví stránky/ , když na lokalitě jsou evidentně zachovalé pozůstatky příkopů ,částí obranných valů a dokonce i malé zbytky zdiva.Pokud objekt /lokalita/ fyzicky zanikne , znamená to , že neexistuje - to se může stát zatopením, lomovým odtěžením ,zastavěním novodobou zástavbou ap. Sama si pro přehled řadím objekty dle stupně zachvalosti -v tomto případě udělala redakce chybu.
reagovat, odpovědět13.2.2009 19:32 Pavel Zany Komárek, korektor
máte úplnou pravdu, šlo o pozůstatek z doby, než jsme zavedli jemnější škálu stupňů zachovalosti (já sám si je ve své privátní databázi třídím na 9 hlavních kategorií a to ještě některé z nich mají dvě a více podmnožin :)
reagovat, odpovědět17.2.2007 22:17 Luboš
Medlice je sice malá, ale velice pěkná zřícenina z které je nádherný pohled na přehradou Kružberk. Vzhledem k tomu, že je zde mnoho náletů, doporučuji navštívit Medlice na jaře nebo na podzim.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu