Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Ještě maličkost

14.2.2009 14:13 Fany
Děkuji Vám za vstřícnost, pane Komárku, a jestli mohu na této stránce poprosit ještě za hrad Mitrov . U této malebné zříceninky je uvedeno ,že se jedná o hrad zachovalý.Děkuji.

Hrad není zaniklý

13.2.2009 15:35 Fany
Nemohu souhlasit s tím ,že hrad Medlice je zaniklý/uvedeno v záhlaví stránky/ , když na lokalitě jsou evidentně zachovalé pozůstatky příkopů ,částí obranných valů a dokonce i malé zbytky zdiva.Pokud objekt /lokalita/ fyzicky zanikne , znamená to , že neexistuje - to se může stát zatopením, lomovým odtěžením ,zastavěním novodobou zástavbou ap. Sama si pro přehled řadím objekty dle stupně zachvalosti -v tomto případě udělala redakce chybu.

13.2.2009 19:32 Pavel Zany Komárek, korektor
máte úplnou pravdu, šlo o pozůstatek z doby, než jsme zavedli jemnější škálu stupňů zachovalosti (já sám si je ve své privátní databázi třídím na 9 hlavních kategorií a to ještě některé z nich mají dvě a více podmnožin :)

17.2.2007 22:17 Luboš
Medlice je sice malá, ale velice pěkná zřícenina z které je nádherný pohled na přehradou Kružberk. Vzhledem k tomu, že je zde mnoho náletů, doporučuji navštívit Medlice na jaře nebo na podzim.