Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Návštěva

20.9.2015 21:39 Simona Šilarová
Zámek je kouzelný, průvodce byl skvělý a znalý a velmi ochotný, na uvítanou nám byla nabídnutá možnost se občerstvit. Před návštěvou doporučuji navštívit web stánky zámku a ujistit se době prohlídek, zda se nekoná nějaká akce a zámek není uzavřen. Před majitelkou klobouk dolů, má se o co starat, jinak zařízení je velmi vkusné, decentní a inspirující pro dnešní žití bez Ikei a dalších. Dále doporučuji navštívit showroom Royal interier v Průhonicích, kde je podobný nábytek k dostání, též nesmírně inspirující.

Prohlídka

20.6.2010 20:27 Mája
Tak my jsme bohužel měli štěstí a prohlídka se konala :( píšu bohužel protože to není prohlídka ale reklamní akce firmy s nábytkem... Když pominu uvodních pět minut výkladu historie tak pak už jen procházíte místnosti a \\\"průvodce\\\" vám vykládá z jaké firmy a země je tohle křeslo a tato skříň,,a saozřejmě vše je mozné objednat a zakoupit v prodejně v pruhonicích. Myslím, že by bylo fér před zakoupením devadesát korun stojící vstupenky by bylo vhodné turisty upozornit, že se nejedná o klasickou zámeckou prohlídku. Aby to nebl jen negatiní komentář musím říct že zvenčí je to zámek krásný a park je velmi hezky upravený.

Zámek Jablonná - stojí to za to

15.11.2009 22:50 Zuzana Berkova
Zámek Jablonná je od 1. října 2009 plně otevřen široké veřejnosti. Zámek slouži jako showroom renomovaných evropských značek - nábytek, bytové doplňky, koberce..... Samozřejmě vše stylově zdekorované a zasazené do doby baroka, rokoka a pozdní renesance. Také protože má zámek historii, první zmínka r. 1318, provozují se zde prohlídky. Jste srdečně zváni.

8.6.2010 18:18 turista vanjan
Tak jsme zámek navštívili dne 8.června 2010 po 13.00 hod. a těšili se na prohlídku. U vchodu do zámku je cedulka, že prohlídky se konají kažkou celou hodinu. Tak jsme čekali do 14.00 hod a jaké bylo naše překvapení, když ve 14.00 hod. nikdo nepřišel aby nás provedl zámkem. Na klepání na dveře také nikdo nereagoval. Po upoutávce v TV v pořadu Toulavá kamera se mi zdá toto chování dosti neseriozní. Pokud zámek nestojí o turisty, tak ať místo otevírací doby napíše "Vstup zakázán".

Současnost

24.8.2009 11:55 Gabriela Moravcová
Zámek je opraven a v současnosti slouží jako showroom firmy Royal Interier,která se zabývá prodejem stylového nábytku
OOO