Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Několik informací

5.12.2009 15:21 Edík
Vložené fotky triangulační věže,o které tolik píšete, si považujte - ten snímek už nikdo více neudělá.Rozpadlý triangl leží zřícený na zemi.Cestou na hrad od hřbitova pozor na odbočky vpravo. První cesta odbočuje na rozhraní lesa a švestkového sadu - nevede na hrad.Kousek nad ní je další obočka vpravo,/ tu popisuje autor / která vyústí na mýtině těsně vlevo od hradního příkopu.Místo je kouzelné a když není listí na stromech ,tak k rozhledu ani triangl nepotřebujete.

dodatek

26.12.2008 10:32 mihorac@seznam.cz
Omlouvám se ,ale zbytky triangulační věže,jak uvádíte,skutečně připomínal posed.....nová fotka je výstižnější a myslím si,že i více lidí by takto reagovalo jako já.

Glosa k mé původní připomínce.

26.12.2008 10:27 mihorac@seznam.cz
Reagovala jsem na vloženou fotografii k hradu Oráčov,kde byl vtipně vyfocen zřejmě posed......ale jak vidím,reakce už nastala,k hradu Oráčov je již přiložená jiná fotografie,která skutečně vystihuje dané místo.Dík!!!!

poznámka k fotografii hradu Oráčov

17.12.2008 18:17 mihorac@seznam.cz
To se teda povedlo,to má být fotka hradu Oráčova?Ten snad chátrající posed,nebo co to je?To je tedy dobrý vtip!Kdysi to byl pravděpodobně dřevěný hrad podle historie,že by dřevo,které tam stojí bylo ještě z tehdejší doby??????? Nějaký šprýmař fotograf to efektně vystihl.Krásný vtip,opravdu!

18.12.2008 16:30 Pavel Zany Komárek, korektor
milý pane kritiku, je dobré si přečíst i popisky ke snímkům, pak byste věděl, že jde o zbytky triangulační věže v ústřední části hradu. redakce