Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

krásný zámek Sychrov

6.11.2008 13:54 michal
zámek je opravdu nádherný jak zvenčí kde můžete vidět krásný park tak i interiery které jsou opravdu překrásné zámek Sychrov doporučuji navštívit je opravdu krásný.

Sychrov

21.4.2008 16:32 Lucie
Nadherný novogotický zámek, skutečně stojí za vidění. Průvodce, p.David, byl výborný. Výklad zajímavý. Všem můžu tento zámek pouze doporučit.

mooooc pěkné

22.5.2007 04:31 Janica
Měla jsem větší štěstí na průvodkyni, výklad byl moc zajímavý. Sychrov je nádherný zámek, byla jsem tam už třikrát. A mají hezký park. Jenom škoda že jsem tam byla už v dubnu, kdy je otevřen jen krátký okruh, chtěla jsem vidět celý zámek. Potkala jsem tam dokonce dva současné obyvatele - slepýše a veverku. Všem návštěvu doporučuju.

Sychrov

14.5.2007 20:52
Zámek Sychrov stojí za prohlídku.Je to opravdu zážitek.Ale bohužel na prohlídce jsme se o něm moc nedozvěděli.Slečna Monika,která nás po zámku prováděla,nám toho mnoho neřekla,ale ani nám nedokázala odpovídat na kladené otázky.Navíc nás stále popoháněla a spěchala dál.Myslím si,že jeto velká škoda,je tam totiž mnoho zajímavých věcí,které jsme si nestihli prohlédnout.
Navíc nám stále svítil do očí blesk,který používal pán při svém fotografování.Je to nepříjemné a bezohledné.
Zámek je opravdu nádherný a mají tam sympaťáka v pokladně.