Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Třebonín

7.3.2008 20:08 Tomáš Michálek
Moc se omlouvám že jsem takto zuřil.já jsem si zapoměl přečíst omluvu v závorce.Ještě jednou se moc omlouvám.

tapka

7.3.2008 19:53 tapka
A už toho mám dost.Toto mi nebudete říkat .já mám u sebe bič na koně.Já jsem nic nezníčil na třeboníně.Velmi zuřím...........................................................................

Lomec

21.2.2008 12:49 Tomáš Michálek
V létě se tam ještě jednou podívám.Moc děkuji že jste mi poradil jak se tam dostat.Já mám chatu v Opatovicích 1 asi 5 km od tohoto místa.Ještě jednou moc děkuji.

Zabloudil jsem

4.1.2008 22:47 Tomáš Michálek
V prosinci jsou mrazi a zima,a já jsem jel do třebonína autem.Vystoupili jsme v obci Lomec.Potom jsme šli na západ.Šli jsme podle mé mapy.Nikde,nikdo tak jsme šli ještě dál.Ale po té jsme nevěděli kudy,kam.Jedním směrem bylo pole a druhým směrem les.tak já jsem vyběhl na pole,ale nikde žádná cesta.Tak jsme se rozhodly jít směrem do lesa.Šli jsme pořád dolů až nám do cesty vstoupil Medenický potok.My jsme nechtěli jít dál protože byla hrozná zima.Tak jsme šli zpátky na dvojrozcestí.Potom jsme nasedly do auta a jeli druhou cestou směrem do chatový oblasti.Jeli jsme pořád dolu až jsme přijeli k rybníku.Vystoupili jsme z auta.Rybník byl celý zamrzlí.Na rybníku rybařili dva rybáři.Šli jsme se jich zeptat kde najít nepatrné zbytky hrádku.Bohužel o hrádku nikdy neslyšeli.Poslali nás do blízké chaty,abychom jse zeptali tam.Tak teda jsme šli k té chatě a zazvonili.Za okamžik otevřela nějaká paní.Říkala že o hrádku také neslyšela.Místo toho nás posílala do Lomeckého mlýna.A já jí ukázal ty moje mapy.Ani podle map nevěděla.Tak jsme místo hledání hrádku odjeli do Zbýšova.

14.2.2008 10:24 Lalait
Nevím koho jste potkal, ale vim že chataři nebývají místní, ve mlejně by vám cestu nejspíš poradili.. ale s tím už nic nenaděláte, snad budete příště úspěšnějsí.. Na hrádek se dostanenete když půjdete: v Lomci zahnete naproti čekárně do lesa. Jdete pořád rovně po cestě až dojdete k odbočce šikmo doleva dolů. Vdáte se tamtudy(po levé straně by měla být sem tam nějaká chatka. Po pár metrech uvidíte odbočku doleva nahoru, vydáte se po ní(tato cesta by vás vyvedla na pole), ale vy musíte odbočit kousek před výlezem na pole do prava a půjdete vyšlapanou cestou lesem podél pole. Po chvilce si můžete všimnout tržiště které je na těchto stránkách také popisováno. Jděte dále po cestě a koukejte se pozorně doprava abyste hrádek nepřehlédl.. hodně štěstí.

Třebonín

29.12.2007 09:42 Tomáš Michálek
Mě tento hrádek zajímá.Ale byl bych jsem rád kdyby tam byla návštěvní kniha.Prosím Vás o tu návštěvní knihu.

Třebonín

29.12.2007 09:16 Tomáš Michálek
Ten hrádek co tam kdysi stál mě hodně zajímá.Rád bych se ještě podíval na to hradiště,a na tu tvrz u Lomce.A ještě že to máme nedaleko naší chaty.

14.2.2008 10:29 Lalait
btw: jednoho dne jsem tam našla na kameni vyryto Tomáš. Toto místo mám opravdu ráda a rozčílilo mě že si ho někdo dovolí takto znehodnocovat. To vy jste ten Tomáš co si to místo musel podepsat? Myslíte si že to tomu místu přidá na kráse? Nechci vám to vyčítat.. ale rád ho můžete mít i bez podpisu a když už se chcete podepisovat tak si tam dejte tu návštěvní knihu a do té si můžete psát co chcete, ale nechte atmosféru toho místa takovou jaká je.
(omlouvám se jestli ste to nebyl vy...)