Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář
reagovat, odpovědět27.8.2009 21:04 Kenshin Usagi
2009
Navštívil jsem hrad. Sic trochu komplikací s jeho nalezením, ale na druhou stranu jsem se bavil. Cedulka Hrad tímto směrem nikde, turistická zelená je jistější, ale cedulek zákazů je tam dosti. Hlavně i těch informačních o soukromých pozemcích a cestách.
Hrad je opravdu monumentální a skvěle zachován, hlavně části kde jak se zde píše u fotek, býval sklep, nebo obytné části. Nádherně je vidět i nádrž na vodu. A trempovat se zřejmě dá, ohnišť je tam dosti a za mé přítomnosti si tam jedni ,,turisté,, oheň rozdělávali i v části předsunuté bašty ....hold turisti ...

Opravdu doporučuji za návštěvu.
reagovat, odpovědět24.3.2009 13:50 Petra Culková
Doporučuji !
Překrásné, romantické místo - všem doporučuji se sem podívat. Zvládnou i rodiče s menšími dětmi. My tam byli s pětiletou dcerou, která už předtím měla za sebou výlet (vlakem na zastávku Malá Skála, pěšky přes Suché skály, do Besedic, skalním městem Kalich a na Zbirohy).
reagovat, odpovědět19.8.2006 00:00
Velmi krásné a klidné místo. Svojí velikostí mě tato zřícenina dost překvapila. K vidění je toho stále dost a dost. Velmi zachovalé je sklepení hradu, kde je nádherně vidět zručnost tehdejších řemeslníků. Kříží se zde totiž několik kleneb. Opravdu tento hrad stojí za návštěvu!!!!
reagovat, odpovědět7.8.2005 00:00
Pokud jdete na Zbirohy od Malé Skály,je místo trochu odlehlejší.Od setupu z Pantheonu není cesta moc značená.U hlavní silnice jsme se dali vpravo podél řeky až k mostu.Most jsme přešli a hned za ním odbočili doleva,kde je rozcestník.Mirek
Zavřít reklamu