Omluvte chyby na serveru způsobené migrací na nový hardware! Na odstranění se pracuje.
Hrady.cz

hrad Rotemberk

Neznášov, Rotmberk

Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář

Pokud se chcete pochlubit svými obrázky, vkládejte je do vlastní galerie u tohoto místa.

reagovat, odpovědět13.12.2009 19:11 karlos
Ptačí hrad se ujal
dneska jsme byli na ROTEMBERKU a u nové cedule pověsily ptačí budku, to same na VRAŽBE akorát tam nám nějaká cedule pořád chybí, zkusíme nějakou udělat, budky věšime na všech našich cestách, hlavně na hradech a zříceninách, zdravíme ochránce pří rody
reagovat, odpovědět9.8.2008 01:51 Tom
Rotemberk
Nedávno jsem se byl na Rotemberku podívat a je to velice pěkné místo.Krásná procházka v krásné přírodě.Překvapila mě v celku velká rozložitost Rotembergu oproti Vražbě.Moc rád bych to viděl, když to stálo v plné slávě.Doporučuji navštívit!!!
reagovat, odpovědět21.6.2007 22:57 osadnici.info
Ptačí hrad
Z dětmi jsme si Rotenberk přejmenovali na "Ptačí hrad" a každý rok poslední neděli před vánocemi tam nosíme ptáčkům přírodní krmítka, jablka apod. Teď jsme si vytiskli informace o historii tohoto hradu a pokusíme se vyrobit ceduli na kterou je umístíme a osadíme na hradě. Škoda že není v blízkém okolí dostupná pitná voda, jinak bychom určitě dali dohromady skupinu zájemců, která se pokusila hrad alespoň vymýtit od náletů.
Otázkou tedy zůstává jak tam mohli bez vody přežívat i dřívější hradní pánové.
reagovat, odpovědět13.12.2009 17:43 KARLOS
rotenberk jsme navstivily ted v prosinci podruhe a mile nas prekvapila nová cedule nad kterou jsme povesily ptaci budku, to same jsme udelali na vrazbe a tam nam opravdu ta cedule chybi, po dlouhych zimnich vecerech ji chceme vyrobit, dat dohromady pár lidí a odstranit na Rotenberku naletové dřeviny to by byla věc P.S. ZDRAVIME OCHRANCE PŘÍRODY Z JAROMĚŘE
reagovat, odpovědět25.2.2009 20:30 Jarimar
Na Rotenberku je patrné místo kde byla hradní studna. Takže hradní páni žízní netrpěli.
reagovat, odpovědět29.2.2008 21:18 Ledl vojtech
Z vypraveni meho otce si pamatuji, ze na hrade byla studna, kterou zakryli dubovymi fosnami a zasypali, aby do ni nekdo nespadl.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,