hrad Rotemberk

Neznášov, Rotmberk

Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář
reagovat, odpovědět13.12.2009 19:11 karlos
Ptačí hrad se ujal
dneska jsme byli na ROTEMBERKU a u nové cedule pověsily ptačí budku, to same na VRAŽBE akorát tam nám nějaká cedule pořád chybí, zkusíme nějakou udělat, budky věšime na všech našich cestách, hlavně na hradech a zříceninách, zdravíme ochránce pří rody
reagovat, odpovědět9.8.2008 01:51 Tom
Rotemberk
Nedávno jsem se byl na Rotemberku podívat a je to velice pěkné místo.Krásná procházka v krásné přírodě.Překvapila mě v celku velká rozložitost Rotembergu oproti Vražbě.Moc rád bych to viděl, když to stálo v plné slávě.Doporučuji navštívit!!!
reagovat, odpovědět21.6.2007 22:57 osadnici.info
Ptačí hrad
Z dětmi jsme si Rotenberk přejmenovali na "Ptačí hrad" a každý rok poslední neděli před vánocemi tam nosíme ptáčkům přírodní krmítka, jablka apod. Teď jsme si vytiskli informace o historii tohoto hradu a pokusíme se vyrobit ceduli na kterou je umístíme a osadíme na hradě. Škoda že není v blízkém okolí dostupná pitná voda, jinak bychom určitě dali dohromady skupinu zájemců, která se pokusila hrad alespoň vymýtit od náletů.
Otázkou tedy zůstává jak tam mohli bez vody přežívat i dřívější hradní pánové.
reagovat, odpovědět13.12.2009 17:43 KARLOS
rotenberk jsme navstivily ted v prosinci podruhe a mile nas prekvapila nová cedule nad kterou jsme povesily ptaci budku, to same jsme udelali na vrazbe a tam nam opravdu ta cedule chybi, po dlouhych zimnich vecerech ji chceme vyrobit, dat dohromady pár lidí a odstranit na Rotenberku naletové dřeviny to by byla věc P.S. ZDRAVIME OCHRANCE PŘÍRODY Z JAROMĚŘE
reagovat, odpovědět25.2.2009 20:30 Jarimar
Na Rotenberku je patrné místo kde byla hradní studna. Takže hradní páni žízní netrpěli.
reagovat, odpovědět29.2.2008 21:18 Ledl vojtech
Z vypraveni meho otce si pamatuji, ze na hrade byla studna, kterou zakryli dubovymi fosnami a zasypali, aby do ni nekdo nespadl.
Zavřít reklamu