Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Dotaz,

30.1.2008 23:43 Pepino.2302
Dobrý den, jen se chci zeptat jak je možné sutě z tohoto zámku vyvážet do polních cest. Než se začlo s rekonstrukcí měli jsme zde na vysočině pěkné travnaté polní cesty. Od léta 2007 při rekonstrukci začali vyvážet suť právě do místních cest.Místy jsou opravdu vysypané kusy cihel, skal, obkladů a všeho možného. Pánové majitelé tohoto zámku suť patří na skládku a ne do cest.

19.7.2007 14:58
Na zámku začne v krátké době probíhat rekonstrukce po jejíž završení by měl areál zámku včetně přilehlého parku sloužit především kulturně-uměleckým účelům : muzejně-galerijní činnost, semináře a workshopy zaměřené především na oblast výtvarného umění.
Zasílám Vám též aktuání foto zámku.V případě Vašeho zájmu mohu zaslat další, zámek se však v současnosti ještě nachází v poměrně havarijním stavu,v tuto chvíli probíhají průzkumy, geodetické, projekční práce apod. (red. podle zaslaných informací)

8.11.2007 10:01 Ing. Katerina Micankov
Dobrz den,
chtela bych Vás pozadat, jestli byste mi mohl poslat na email: katerina.micankova@zeraagency.eu telefonni cislo popr. email kontaktni osoby, na kterou bych se mohla obratit pro zisani vice informaci o oprave zamku Osova. Dale bych se rada zeptala, jestli je na opravu zamku cerpana nejaka dotace z evropskych fondu.

Predem dekuji za odpoved Ing. Katerina Micankova