Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

zoo

9.12.2007 15:50 Dan Leština z Leštiny
Za pozornost v Děčíně stojí také malá, ale bohatá zoo. Nově je vybavena všemožnými hrátkami pro děti, ale i větší se tam mají na co koukat.

25.9.2007

6.11.2007 00:36 Martin
Zámek je krásný hlavně z protější Pastýřské stěny za slunečného počasí...jinak sám o sobě poměrně rozsáhlý a bohužel i zdevastovaný, postupně se blýská na lepší časy

Děčín

11.7.2007 08:16 Markéta
Poměrně hezký zámek. Je na něm vidět kus odvedené práce, neboť zámek původně sloužil jako kasárny, tudíž byl dost zdevastován... Vnitřní expozice není nijak rozsáhlá, ale určitě stojí za vidění. Krásná je Růžová zahrada u zámku a úchvatná je cesta k zámku, tzv. dlouhá jízda. Určitě návštěvu zámku doporučuji...

28.9.2008 22:35 ADvorak
Škoda jen co se týká expozice není použito původní koncepce pokojů, v podstatě se vystavuje jen v té části kde bylo původně zázemí a hlavní repr. prostory zámku jsou používány jen pro komerční účely. Jinak myslím, že každý kdo zámek navšítí tak se sem už nikdy nebude vracet - není proč, napišme to na rovinu expozice je strašná a průvodkyně neumí nic jiného než opakovat jak bylo vše zničeno armádou, ale to že v realu poslední majitelé zámek prodali za par korun státu, protože neměli vůbec na údržbu a chod tak velkého zámku.
Původem jsem z Děčína a myslím, že město se neumí o tak velkou památku starat a ani jí pořádně využít. Návštěvou jsem byl opravdu sklamán.
Nedaleké Velké Březno je oproti Děčínskému zámku zaplněno až po střechu krásným nábytkem a určitě nezarmoutí žádného návštěvníka.
OOO