Pátek, 4. prosinec 2020. Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme ....

pro čundráky

11.11.2007 01:45 Tomáš Berka
je zde krásně nachystané místě na ohniště, dá se tu přenocovat jak pod stanem, tak se obejdete i bez něj, protože je tu nachystánou pár přístřešků i výklenků ve stávajících zdech. Hrad je sice v soukromém vlastnictví, ale když se nedělá čurbes, tak to je prý s přenocováním v klidu. Ke stromu je připevněna kasička na opravu hradu. Žel nic v ní nebylo. Dle slov místních se byl den před náma na hrad podívat S.Gros, to možná vysvětluje :-))
jen poznámka k případným čundrákum, berte si zásoby jídla do této oblasti sebou, v hospodách moc nevaří v obchodech třeba pečivo nevedou. aspoň takové zkušenosti jsme nabyli my.

Upozornění

11.10.2007 10:17 Marcela
Z nějakého důvodu Klub českých turistů provedl přeznačení trasy po červené značce oproti stavu mapy z roku 2002, pokud se ovšem vydáte podle nového značení, čeká Vás momentálně velká nepříjemnost v tom, že povodeň ze září sebrala mostek,a tak Vás buď čeká brodění v říčce Osoblaze, a na vlastní kůži mohu říct, že v říjnu je studená a kromě toho jako bývalý brod z placatých kamenů dost klouže, nebo se musíte přes celé městečko vrátit zpět. Doporučuji Vám proto pozorně sledovat značení a držet se toho, které je již zamalované, ale přesto zřejmé...