Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář
reagovat, odpovědět3.12.2010 21:07 bohouš
zámek opět ožívá......
před nedávnem jsem navštívil křimický zámecký park a byl jsem velmi překvapen jakých změn park doznal. Už není zdaleka tak zarostlý a smutný, cesty jsou udržované, příjemným pohledem se můžete doslova pokochat po celé ploše parku, travní plochy pravidelně sečené, krásná až tajemná zákoutí jakoby vás pohladí po duši a člověk v mysli zabloudí do časů minulých...... O park a zámek prý pečuje skupina zaměstnanců p. ing. Lobkovicze. Myslím,že za onen kus pořádné práce v parku potažmo i na zámecké budově si zaslouží uznání a chválu. Mimo to prý připravují v dohledné době i prohlídku renovovaných místností spolu s krásně zdobenou kaplí. Jděte se podívat,určitě nebudete litovat. P.S. po domluvě lze vystoupat na zámeckou věž .Krásný pohled do okolí stojí za to.
reagovat, odpovědět29.3.2008 15:53 JB
Divadelní představení v zámeckém parku
Za zmínku stojí, že již od roku 2001 jsou vždy na přelomu května a června v zámeckém parku pořádána večerní divadelní představení pod širým nebem, která za podpory rodiny Lobkowiczů pořádí Divadlo Jezírko (www.jezirko.info/krimice)
Warning: file_get_contents(/var/www/hrady/https/adv/google.obsah-blok.txt): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/hrady/class/class.adv.php on line 182