Komentáře, diskuse

Právě tuto možnost opravujeme .... Vložit nový komentář

Zámek-hotel

29.6.2011 15:49 Elina
Tento týden jsme navštívili zámecký hotel a byli jsme v celku spokojeni.Krásné prostředí.Nádherná vyhlídka z nádvoří,kde si můžete vychutnat pohled do krajiny třeba se šálkem dobré kávy.Byli jsme spokojeni i s návštěvou zámecké restaurace.Dobré jídlo a milá obsluha.Okolí je přímo úchvatné.Procházka pěknou přírodou,vyhlídky na skály,jedním slovem romantika.Jediná věc která trochu zkazila dojem byla snídaně.Všude na stolech haldy špinavého nádobí po hostech,kteří už dojedli a odešli.(a to jsme přišli asi po 45 min.od začátku podávání snídaní)Museli jsme si celý stůl sami uklidit,abychom se mohli nasnídat.Jídla velmi omezený výběr,džus naředěný vodou tak,že z džusu měl jen barvu.Ale to je tak jediná chybička.Určitě to stojí za návštěvu.

Prohlídky zámku

18.7.2009 22:41 kenek
V rámci projektu Poznej středověk jsou v zámku prohlídky interiérů s průvodcem. Více informací na www.poznejstredovek.cz

Laciná turistická atrakce

23.3.2009 20:52 Anna
V březnu 2009 jsme se byli do Hrubých skal projít a mínili jsme si prohlédnout i zámek, ale už z dálky nás odradily křiklavé nápisy. Vypadá to spíš jako laciná turistická atrakce než historická památka. Doporučuji spíše se jít projít do skal, kam ještě transparenty nevyvěsily...

23.3.2009 20:53 Anna
nevyvěsili s měkkým i, samožřejmě :-)

Nejhezčí je "horolezčení" :)

20.8.2008 15:03 Míla
Zámek je pouze hotel. Vstup na nádvoří je 60 Kč bez rozdílu věku, zdraví či studií! Hned u začátku jsou atrakce - trampolína, střelba z luku a praku a hlavně sjezd na protější skálu, provazový žebřík a slaňování. Za tyto atrakce se také platí - my měli balíček všeho tuším za 200/osoba. Na nádvoří (asi druhém) je již zdarma k vidění skupina, která sehraje např. odsouzení pekaře k máčení ve vodě, kejklíře či předvede některé dobové tance. V místní roklince je stezka pro děti, plná úkolů, za jejichž zdárné dokončení dostanou drobné ocenění.
Hezké, ale nebýt onoho "horolezčení" nic moc.

8.10.2008 16:15 Michaela
Chtěla jsem se optat,zda vám tam nechyběl nějaký večerní program či nějaké volnočasové aktivity. V případě deště, co vám hotel nabídnul za program? Děkuji za odpověď

BAJAJA

14.7.2007 21:38 Ivo Rozehnal
Jen tak mimochodem milovníkům filmových pohádek. Určitě jste si všimli nádvoří hradu, kde princ Bajaja sváděl svoje rytířské klání, a kde loupežníci končili svoje bídné životy, shozeni z hradeb. Z nádvoří je překrásný výhled na Český ráj! Je jen škoda, že místo slouží jako hotel.

25.6.2006 00:00
Máme s přítelkyní tohle místo radí jako žádné jiné - bydleli jsme dvakrát na zámku, zámecké apartmá s výhledem na Trosky je prostě úchvatné. Restaurace je skvělá, prostředí i chování personálu nemá jedinou chybičku. Můžeme směle doporučit a jako výchozí místo pro bloudění skalními městy není nic romantičtějšího.

2.7.2004 00:00
Zámek je hezký, stejně jako Valdštejn nebo lázně Sedmihorky možné výchozí místo pro malý výlet skalními městy. V zámku je možné se také ubytovat a najíst.