Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář
reagovat, odpovědět29.6.2011 15:49 Elina
Zámek-hotel
Tento týden jsme navštívili zámecký hotel a byli jsme v celku spokojeni.Krásné prostředí.Nádherná vyhlídka z nádvoří,kde si můžete vychutnat pohled do krajiny třeba se šálkem dobré kávy.Byli jsme spokojeni i s návštěvou zámecké restaurace.Dobré jídlo a milá obsluha.Okolí je přímo úchvatné.Procházka pěknou přírodou,vyhlídky na skály,jedním slovem romantika.Jediná věc která trochu zkazila dojem byla snídaně.Všude na stolech haldy špinavého nádobí po hostech,kteří už dojedli a odešli.(a to jsme přišli asi po 45 min.od začátku podávání snídaní)Museli jsme si celý stůl sami uklidit,abychom se mohli nasnídat.Jídla velmi omezený výběr,džus naředěný vodou tak,že z džusu měl jen barvu.Ale to je tak jediná chybička.Určitě to stojí za návštěvu.
reagovat, odpovědět18.7.2009 22:41 kenek
Prohlídky zámku
V rámci projektu Poznej středověk jsou v zámku prohlídky interiérů s průvodcem. Více informací na www.poznejstredovek.cz
reagovat, odpovědět23.3.2009 20:52 Anna
Laciná turistická atrakce
V březnu 2009 jsme se byli do Hrubých skal projít a mínili jsme si prohlédnout i zámek, ale už z dálky nás odradily křiklavé nápisy. Vypadá to spíš jako laciná turistická atrakce než historická památka. Doporučuji spíše se jít projít do skal, kam ještě transparenty nevyvěsily...
reagovat, odpovědět23.3.2009 20:53 Anna
nevyvěsili s měkkým i, samožřejmě :-)
reagovat, odpovědět20.8.2008 15:03 Míla
Nejhezčí je "horolezčení" :)
Zámek je pouze hotel. Vstup na nádvoří je 60 Kč bez rozdílu věku, zdraví či studií! Hned u začátku jsou atrakce - trampolína, střelba z luku a praku a hlavně sjezd na protější skálu, provazový žebřík a slaňování. Za tyto atrakce se také platí - my měli balíček všeho tuším za 200/osoba. Na nádvoří (asi druhém) je již zdarma k vidění skupina, která sehraje např. odsouzení pekaře k máčení ve vodě, kejklíře či předvede některé dobové tance. V místní roklince je stezka pro děti, plná úkolů, za jejichž zdárné dokončení dostanou drobné ocenění.
Hezké, ale nebýt onoho "horolezčení" nic moc.
reagovat, odpovědět8.10.2008 16:15 Michaela
Chtěla jsem se optat,zda vám tam nechyběl nějaký večerní program či nějaké volnočasové aktivity. V případě deště, co vám hotel nabídnul za program? Děkuji za odpověď
reagovat, odpovědět14.7.2007 21:38 Ivo Rozehnal
BAJAJA
Jen tak mimochodem milovníkům filmových pohádek. Určitě jste si všimli nádvoří hradu, kde princ Bajaja sváděl svoje rytířské klání, a kde loupežníci končili svoje bídné životy, shozeni z hradeb. Z nádvoří je překrásný výhled na Český ráj! Je jen škoda, že místo slouží jako hotel.
reagovat, odpovědět25.6.2006 00:00
Máme s přítelkyní tohle místo radí jako žádné jiné - bydleli jsme dvakrát na zámku, zámecké apartmá s výhledem na Trosky je prostě úchvatné. Restaurace je skvělá, prostředí i chování personálu nemá jedinou chybičku. Můžeme směle doporučit a jako výchozí místo pro bloudění skalními městy není nic romantičtějšího.
reagovat, odpovědět2.7.2004 00:00
Zámek je hezký, stejně jako Valdštejn nebo lázně Sedmihorky možné výchozí místo pro malý výlet skalními městy. V zámku je možné se také ubytovat a najíst.
Zavřít reklamu