Komentáře, diskuse

Vložit nový komentář

Pokud se chcete pochlubit svými obrázky, vkládejte je do vlastní galerie u tohoto místa.

reagovat, odpovědět12.7.2015 14:48 D Dohňanský
ˇAááách jo.
Byl jsem na tomto hradu tento víkend a jedním slovem - úchvatné. Historie, archaičnost, skvělý tištěný průvodce,popisky jednotlivých míst aj. A taky 2 pytle cementu,naskládané kamení - no a co. Člověk se musí nad nějakými okolnostmi povznést. Obdivuji lidi co se o rekonstrukci snaží,je jich poskrovnu...na rozdíl od kritiků. Viz pan Marek. Rétorika jeho příspěvku je otřesná : "tohle místo" "smažky" "bordelhaus". Na to je jediná rada-nechoďte tam ,kde chodí smažky, a zůstaňte v hospodě. A na bordel se zajeďte podívat na D1.A to tam má navíc pod garanci stát. Kdežto u hradů je to v drtivé většině činnost - dá se říct - jedinců.
Paní Martiny je mi líto,to by se opravdu nemělo stávat. Snad se to za ty roky změnilo. Závěrem vzkaz všem tam na hradě. Držím palce.
reagovat, odpovědět11.9.2011 19:28 ron kadlec
snad omluva?????
zdravím všechny návštěvníky na začátek chci podotknout nejsem zaměstnanec hrady ani příbuzný kohokoliv kdo má s tímto místem co dočinění..........malá poznámka o hrad se nestará stát což si myslím ovlivňuje provoz hradu a jeho údržbu ,takže se není čemu divit ,když ten co jej má pronajatý tam pořádá firemní akci,raut nebo svatbu,je pravda ,že na tuto skutečnost by mohla upozornit cedule u zámku,ale ruku na srdce nám zakrněncům pohyb jen prospívá a není to zase tak daleko, co se týká estetické úpravy okolí a hradu, tahle situace už se taky změnila :-) jinak situace je stejná jako na mnoha hradech ,,,,se psem do hradu neeeee psa mám tak mi to hoooodně vadí.Nahoře se točí pivko a koupíte si i zmrzku nebo kofču (děti :-) )
reagovat, odpovědět5.8.2010 22:40 marek
hrad boskovice
z dnešní navštevy jsem byl tak znechucen že už se na tohle misto čemu se říká hrad nikdy neukážu.Byl to hnus,bordel a špína začínajíci u vchodu a konče taky u vchodu včetně wc....nikomu bych to nedoporučil se tam jit podívat je to ztráta času nic horšího jsem neviděl...jedním slovem katastrofa.tam se muže líbit jen těm smažkám pro který tam dělají ten hrad haus nazval bych to bordel haus....jen tak dále...
reagovat, odpovědět10.8.2008 11:57 Martina
uvavřen
Tento víkend jsme se vydali na hrad Boskovice. Bohužel byl uzavřen. Tak jsme zašli na zámek a zeptali se na to paní u pokladny a ta nám řekla, že o tom vůbec neví a když šla do práce, tak to tam ještě nebylo. Škoda jen že jsme se to nedozvěděli dříve a mohli ušetřit benzín i čas strávený cestou. Ale zámek je hezký i když jsem spíše "hradní" typ. Přeji krásné zážitky na cestách
reagovat, odpovědět19.10.2006 11:48 marketa
Boskovice
Krásný, poměrně rozlehlý hrad, který je však hezčí na fotkách jak ve skutečnosti. Dojem totiž trochu kazí všude se povalující stavební materiál a nářadí.
reagovat, odpovědět29.9.2007 14:17 Majki
Tak pojď pomáhat s rekonstrukcí, pak tam už žádný stavební materiál nebude... ;o)
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu