Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

29.10.2010 22:17, Ochránce památek
Doplněk
Nemůžu se podepsat, profesně se pohybuji v této oblasti a dotyční mě velice dobře znají a můžou mě silně profesně poškodit. Na rozdíl od jiných nejednají korektně a v souladu se zákonem. Mám v tomto směru ze své dlouholeté praxe bohaté zkušenosti. Podepsat se by znamenalo pro moji další existennci doslova likvidaci. O občasné povinnosti bych se radši taky nezmiňoval - všechny úřady a instituce se totiž na těchto kauzách rovněž podílí - jak jinak by to tak lehce vycházelo. Například zmíněný Rumberk je kryt souhlasným stanoviskem nejvyšší archeologické institice v ČR, proti jejímuž vyjádření není odvolání a nelze jej ani napadnout, i když je všeobecně známo, že je tendenční a silně ovlivněné. Jak uvádím, mám své zkušenosti. Ani nemáte tušení, jaké státní instituce s ryze mafiánskými praktikami vás obklopují a které platíte ze svých daní. Pokud tedy tento komentář smažete, napomůžete tak zásadně další devastaci historického fondu. Věřte mi, skutečně není v tomto státě žádné odvolání. Pokud chcete další upřesnění, udejte svůj email, doplním další důkazy, potom jistě uznáte moje argumenty.
Reakce na komentář Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/hrady/https/src/misto_komentare_re.php on line 53
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu