Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

28.10.2010 23:02, Ochránce památek
Archeologický výzkum nebo podvod?!
Jak je patrno z komentářů, někteří si již povšimli pokročilé devastace lokality významného manského hrádku Rumberka. Ovšem nikdo z nich, i když určité pochybnosti o oprávněnosti výzkumu se objevily, ani netuší pravou tvář údajného výzkumu. Jeho iniciátorem je osoba, zájemcům o hrady jistě známá, jistý Miroslav Plaček. Ten zde však nevystupuje jako odborník, za kterého je dosud mylně pokládán, ale jako zločinné individum, které na Rumberku ( i jinde) vytváří fiktivní projekty, na které získává značné finance z dotačních zdrojů, a to i za cenu zániku či značné devastace objektu. Spolu s ní na realizaci výzkumu se podílí firma Archaia Brno, zabývající se archeologickými výzkumy, o jejíž morálce rovněž není nutno dlouho přemýšlet. Mám s nimi své bohaté zkušenosti, pro zisk udělají vše. Neodstranitelná degradace archeologické lokality jim není vůbec cizí, prvořadé jsou získané finance. Na devastaci Rumberka si, podle mých informací, přišli spolu s Plačkem na značné peníze a ve společné obludné spolupráci hodlají prý pokračovat. Je jen na čtenářích, zda nechají takovými zrůdnými individui devastovat naše národní bohatství.
Reakce na komentář Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/hrady/https/src/misto_komentare_re.php on line 53
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu