Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

3.11.2008 16:43, bubu
Není pravděpodobně naděje
Vážení, jsem moc rád,že se zde objevilo alespoň minimum o této opomíjené stavbě. Je jednou z mála dochovaných zámeckých staveb Havlíčkobrodska,kde se projevil novogotický sloh.Bohužel jej zneužívalo JZD a drasticky se podepsalo na jeho stavu.Podobně dopadl i zámek,jejž nemáte na severu,ve Vrbici u Světlé nad Sázavou.Ten rovněž doplatil na neúdržbu a byl zbořen. Kvasetický zámek ten osud čeká též,neboť se nenašel nikdo,kdo by těžce postiženou stavbu dřevomorkou a vhlkostí,zachránil.Stačí jedna krutá zima a turisté budou obdivovat jen ruiny.Bohužel,takových sídel je více a bude jich přibývat. Jak zde píšete o zámecké hrobce,tak se skrývá v lesíku proti zřícené zimní zahradě zámku a je z celého komplexu v nejlepším stavu. přítel kvasetického zámku
Reakce na komentář Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/hrady/https/src/misto_komentare_re.php on line 53
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu