Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

29.6.2013 23:02, Marek Reimann
Hodně špatné....
Vyrazili jsme na výlet na tyto pozůstatky 27.6. 2013. Nejenom, že jsme je nemohli najít, protože červeně značená turistická stezka tuto zříceninu nepochopitelně úplně opomíjí (vede kolem asi o 50 metrů!!!!!). Abychom jí našli, museli jsme se ptát místních. Poté jsme jí našli v hrozném náletu, totálně zarosltlou a abych se k ní dostal a udělal někaké fotky, musel jsem lézt křovím po čtyřech!!! Odpovídající obcí (Zbýšov???) úplně zanedbaná památka, přítup - prostě vše, kdy bez mačety se k hradu člověk pomalu nedostane:-( Projel jsem mnoho hradů, kde oproti Chlumu nebylo skoro nic. Ale třeba jen terénní pozůstatky si obce váží, je o ně jejich okolí perfektně postaráno, je tam třeba návštěvní kniha a hlavně turistická trasa navadla 50 metrů kolem, ale přes hrad!!!! Nechápu tedy zastupitelstvo zodpovídajcí za tuto památku, co by jiné obce daly za takovouto zříceninu!
Reakce na komentář Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/hrady/https/src/misto_komentare_re.php on line 53
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu