zámek Vimperk

Winterberg

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

1.1.2008 22:30, Vašek
Vimperk
Ve Vimperku jsem se narodil a jeho historií se zabývám už několik let. Je pravda, že zámek je v dost špatném stavu, ale to se má prý brzy změnit.... Uvnitř si můžete prohlédnout stálou expozici,,Šumava,, , dále expozici se zaměřením na zdejší knihtisk a zdejší sklárny. Téměř každým rokem jsou zde jiné doplňující výstavy, které sem zavítají na jeden rok( ,,I muži mají své,,, fotografie starého Vimperka,.......) a každoročně se zde pořádají historické trhy, které opravdu stojí za to ! Je mi opravdu velice líto, že tato dominanta města je v takovém žalostném stavu a že své město nemůže s hrdostí reprezentovat. Ale i přesto stále věřím, že v příštích letech se vše změní a bude vše tak, jak by správně mělo být.....
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu