Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

17.10.2011 17:27, Edík
Čertův kámen pod hradem
Ale, ale Zany hlavně Ti uniklo , že jsem v komentáři uvedl pouze zkrácenou verzi pověsti - to aby to nebylo na celou A4. Z článku logicky vyplývá a já teď jen pro pochopení doplním čertův záměr : ......čert škodolibě pozoroval občany Pnětluk jak se často hádají o v o d u v jediné obecní studni / legenda praví , že se hádali, přeli a vadili i kvůli jiným záminkám/ přesto , že pramen vody byl vydatný, tak si i vážení občané vyčítali , kdo koho u studny předběhl , též pošťuchovali se a vyčítali si , kdo vzal vody více a kdo méně . P r o t o se čert rozhodl , že doneseným balvanem rozhádaným občanům studnu z a s y p e a ti pak budou svádět vinu jeden na druhého tak dlouho, až se mezi sebou poperou .......atd. Tolik - a nejen tolik- uvádí tradovaná pověst. Pochopil ?
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
Zavřít reklamu