hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

25.6.2008 15:00, Pavel Pecha
já nevím, na některých hradech mě dokáže naštvat, když jsou si až moc jistí návštěvností, kterou mají skoro zadarmo. Jsou mediálně známé, návtěvníci na ně přijednou, nikomu nevadí, že musí čekat hodinu, až dvě, nikomu ani nějak moc nevadí, že průvodce je arogantní náfuka, že přes velký počet skupiny neslyší a že expozice nepatří k těm nejpovedenějším, nevadí nic, protože je to prostě hrad z televize a mámo, tam se musíme zastavit, abychom si odškrtli další památku. Tohle se mi nelíbí, všechno se mi na Kosti stalo a to mám rád hrady, historii a jsem velmi tolerantní k průvodcům, protože jsem sám 12 let provázel. Přesto mi přijde nespravedlivé hájit něco, co má svoje mouchy a zavírat oči nad tím, že je něco v nepořádku, jen proto, že to místo máme rádi. Já osobně Kost jako hrad miluju, ale dokud se nezmění situace, rád si nechám ujít její interiéry a rádboyzařízení. Na to bach vyplivnul stovku za cirkus, stačí zapnout televizi.
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu