hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

25.6.2008 14:17, zuzanecka2008@volny.cz
Na Kost a vůbe c do jeho oolí jezdívám 2x až 3x do roka.Sam nebo se svými dětmi či přáteli.Nikomu nevnucuji svůj názor,ale považuji tento kraj vůbec a hrad Kost za jedno z mnoha nejkrásnějších míst naší země.A´t si říká kdo chce co chce. Průvodci jsou skvělí i méně dokonalí..souhlas,ovšem k těm dětem mám též výhrady.Neuvěřitelný hluk,štěbetání a chování rodičů..též zřejmě nevychovaných..vás spolehlivě otráví a nakonec dost naštve,když zjistíte,že za nemalý vydaný peníz jste se nedověděli téměř nic.A chudáci průvodci.Sama jsem vychovala tři děti a často s nima cestavala,aby z nich nebyli jednou nevzdělaní a nekulturní neandrtálci,ale tohle jsem skutečně nikdy neudělala. Asiže už od dětství jsen tíhla ke kráse,tajemnu a histoii a za kraválu se toho mnoho nedovíte.Ale nejen děti nás ruší,že? A´t tak či tak Kost je mojí velkou láskou i kraj kolem ní a ačkoliv nenutím nikoho aby se obdivoval tomu čemu já,zmrzí mne,hodí-li kdos po Ksti slovem hanlivým.:-) Zuzka
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu