hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

15.11.2005 00:00,
Chtěl by jsem se vyjádřit k několika věcem. Okruhy na hradě jsou 50 minut a spojený okruh téměř 2 hodiny.Kapacita prohlídek je stejná jako na ostatních objektech v ČR.A co se týká špatných průvodců? Průběžně provádím kontrolu a můžu veřejně prohlásit,že máme velice dobré průvodce a jejich úroveň prohlídky je velice dobrá.Je jasné,že se může stát i to,že návštěvník má pocit,že to průvodce fláká.Ale je také nutné zjistit příčinu.Podívejte se prosím příště také po skupině lidí ve které jste.Kolik návštěvníků se zájmem poslouchá a zjistíte,že se najdou i tací které výklad vůbec nezajímá a ještě narušují prohlídku ostatním.A co se týká drahého vstupného? Jsmě soukromá památka a na svůj provoz si musíme vydělat.A jediný příjem je práve ze vstupného.Nedostáváme žádnou státní podporu na provoz jako státní památky.Proto se pohybujem v takové cenové výši jaká je (90/60, 150/70).Ale osobně si myslím,že je za ty peníze co shlédhout. Ladislav Adam-kastelán hradu Kost kost@kinsky-dal-borgo.cz
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu