hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

3.5.2008 18:18, Alena R.
Kost- už jí bylo dost!
Minulý víkend jsme s manželem navštívili hrad Kost (musím se přiznat, že poprvé, jsme z Moravy, takže se do Českého ráje tak často nedostaneme). Čekali jsme krásný zážitek, na který nás navnadil celkový pohled na hrad- architektonicky je totiž překrásný. Celí natěšení jsme si počkali na prohlídku, ale musím říct, že jsme byli zklamáni. Průvodkyně nedokázala pořádně zaujmout, expozice příšerná... Cestou zpátky jsme se stavili na zámečku Humprecht, který jsme původně vůbec nechtěli navštívit- nakonec jsem ale manžela přemluvila a stálo to za to. Průvodkyně, narozdíl od té kostecké, skvělá, expozice doplněná krásnou výzdobou... prostě památka jak má být. Rozhodně se vyplatí více jet tam, než na přeceňovanou Kost.
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu