hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

4.9.2007 20:40, Jan Janyška
Dobrý den, chápu, že vás to rozmrzelo, ale vězte, že s malými dětmi na hrad, když z toho nic nemají a jen ruší prohlídku je poměrně nezodpovědné. Abych řekl upřímě, nechápu, proč rodiče takto malé děti na památky tohoto typu (s výkladem) berou. V srpnu tohoto roku jsme byli s obyvateli domova důchodců na prohlídce zámku Hluboká nad Vltavou. S námi na okruh šla i rodina s podobně starým dítětem, jako máte Vy, které neustále něco žvatlalo. Nepomohlo ani přehazování od mámy, k tátovi, poté na babičku s dědečkem a zpět k mámě. Průvodkyně měla neuvěřitelnou trpělivost a divím se, že je nevyprovodila ze zámku. Z výkladu jsme neměli skoro nic, protože jsme slyšeli jen málo z toho, o čem slečna průvodkyně mluvila. Přeji hodně hezkých kulturních zážitků do budoucna.
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu