hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

31.8.2007 19:32, Veronika
S malými dětmi do hradu?
V spnu letošního roku jsem s rodinou (1,5 starými dvojčaty , synem 11 let a manželem) navštívila hrad Kost. Zakoupili jsme si vstupné a čekali na čas prohlídky. Hned v první místnosti paní průvodkyně psychicky nezvládla občasné slůvka mých dětí jako mama, koko, hají (na štěbetání německých návštěvníků nereagovala s vysvětlením , že neumí německy) a arogantním způsobem a chováním nás donutila hrad opustit. Pan kastelán se nám omluvil za chování průvodkyně, řekl že to není poprvé co si na ni někdo stěžoval z tohoto důvodu a že to byla její poslední prohlídka, Stalo-li se tak se už asi nedozvím , protože tento hrad jsem navštívila naposled. Peníze za prohlídku mi ovšem vrátit odmítli. Takže má odpověď : S malými dětmi do hradu Kost ? Néé!!!
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu