Omlouváme se, provoz serveru Hrady.cz je z důvodu vnitřních chyb omezen. Na chyby nebo omezení narazíte na různých stránkách.

hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

21.5.2009 19:30, Martina Urbanová
bylo to tam nejlepší !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dnes 21.5.2009 jsme se školou jely na (HRAD KOST) jely jsme my a 5 tř. my jsme 4 tř holky (sára,mára a kika) šli do do nějaké síně hrůzy bylo tam na ceduli něco napsaný a pod tim bylo bestyje já jsem se nejdřív bála tak jsem tam radši nešla ale pak jsem si to rozmyslela a šla jsem tam.Když jsem tam byla poprvé tak sem se musela držed kamarádky ale když jsem odcháze tak jsem sy uvědomyla že to vlastně nic není že ty figurýny jsou jenom udělaný.Šli jsme na prohlídku hradu bylo to tam báječné viděla jsem obraz který byl prostřelen na tom obraze byla pani která furt mluvila a pomlouvala své kamarádky tak jednoho dne jeden pán střelil do toho obrazu té paní na hrudník a říkal že když nepřestane mluvit toto se jí prý stane tak od té doby přestala mluvid. Ta paní průvodkyně nám ze začátku dala hádanku (proč je černá kuchyň černá kuchyň??) tak my jsme celou dobu luštili až jsme dorazili do černé kuchyně tak se nás ptala jestli jsme to vyluštili a opravdu my jsme to vyluštili je to z toho důvodu že se tam dřív vařilo a nikde nic nebylo otevřené tak ten dým se nedostal ven ale všechny stěny byli černé a vedle byla zase bílá kuchiň a tomu se řikalo protože se tam nic nevařilo.No my jsme vyšli z hradu ven a s kamarádkou jsem šla do té síně hrůzy a to už sem se nebála ale přišel tam pán a mluvil tam s paní pokladní potom se takhle zasmál ha ha ha ha ale dunivě bilo to strašidelné a tak jsme šli radši ven a v té síně hrůzy je :vlkodlak, pegas mořská pana , mořský pes,3 draci, 1 netopír, kentaur, bazilišek, lesní muž a ještě jedno ale to si nemohu spomenout tak jsme višli ven a potom u stánku jsme si něco mohli koupit a ještě jsem střílela z luku no ale pak už jsme museli jet no a to je KONEC. a radim vám abyste tam jeli je to tam žůžo s pozdravem Martina 9 let 5ZŠ Mnichovická 65 kolín HRAD KOST
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu