hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

15.9.2008 22:26, Jiří H.
nezlobte se na mě, ale pokud jste milovníci památek a zároveň rodiče malých dětí, kde je vaše snaha přizpůsobit se? Pokud tak stojíte o to památku navštívit a vychutnat si ji, proč jeden nezůstane s děckem venku a druhý v klidua pohodě nejde dovnitř? Po hodině se vystřídají? To je takový problém? A nehodlám psolouchat kecy typu: Zabere to moc času a tak podobně. S námi se taky nikdo nepáral - zlobíš? tak táhni ven a to je podle mě v pořádku. Dělám na jiném objektu, zrovna včera jsme problém ječících dětí řešili po stotisící a po deseti minutách je vyloučili z prohlídky - nemuselo se to stát, už na kase, kde se děti předvedly v plné parádě, byli upozorněni, že pokud budou děti výklad rušit, budou oni odejiti. Má cenu to zkoušet, když je to viditlé? Každý přece svoje ratolesti trochu zná a když v¨ím, že to moje je nevycválaný spratek, tak ho proboha neberu dovnitř, ne?
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu