hrad Kost

Podkost

Komentáře, diskuse

Reakce na vybraný komentář.

15.9.2008 08:13, Jarda
Milý pane, je vidět, že jste tuhle práci nikdy nedělal. Mluvil byste naprosto jinak, zvlášť v případě té poslední věty - zatněte zoubky kverulanti. Nejsem proti dětem na prohlídkách, ale když vám tam dítě řve naprosto zběsile, ryje autíčkem po podlaze ze 17. století a máma po upozornění tvrdí, že nic dělat nebude, že se přece rozvíjí, tak zbývá jen jedna možnost - prostě je vyrazit a hotovo. Samozřejmě ve vší slušnosti. Sice si pak člověk vyslechne jaký že je to hitler, herodes, je poslán do pr.ele a apod. Nejsou jediní, kdo zaplatili! Co z toho rodiče mají, když se snaží řvoucí díte utišit, co z toho mají ti ostatní a co z toho má ten průvodce. Akorát to plete, ruší, znérvozňuje. Musím se ale přiznat, že samostatné dětské zájezdy, kdy se prohlídka dá uzpůsobit pro děti, je většinou naprosto super. Často děti z prvního stupně základky kladou inteligentnější dotazy, než kdejaky dospělák. Neříkám, že se rodiče mají vzdát svého koníčku, ale mají zvážit, zda to dítě vydrží a mají brát ohledy na ostatní, ne jen sobecky stát a nechat své dítě řvát jak paviána a čekat se se všichni nad tím roztomilým miminkem a prckem budou rozplývat, jak krásně huláka.
Reakce na komentář
Text:
*
Text vašeho komentáře vkládejte zásadně bez formátovacích html znaků. S informací je ukládán datum a čas vložení, a identifikace vkladatele.
Autor:
*
Upozornění:
Pokud chcete mít přehled o reakcích na Váš příspěvek, označte. Informace budou odesílány na Váš e-mail.
Ověření:* e-mail:
Protože nejste přihlášeni je nutné záznam autorizovat. Uveďte e-mail na který bude zaslán autorizační odkaz. Po potvrzení se záznam hned začne ukazovat.
Antispam:*
Kontrolní obrázek
Opište zobrazený kód. To je z důvodu ochrany proti spam robotům. Dodržujte velká a malá písmena.
© Copyright 1995-2019 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
, RSS, Vaše oblíbená místa,
Zavřít reklamu