Hrady.cz

Hrady a zámky České republiky

A další turisticky, historicky nebo jinak zajímavá místa a ubytování nejen v ČR.

kaple

  • Středočeský kraj
  • Jedomělice
Kaple pochází asi z přelomu 18. a 19. stol. Jednoduchá stavba na obdélném půdorysu. Vysoký obdélný štít se zvoničkou. Štít i střecha kryty taškami. Zvon zdobený křížovým ornamentem nese nápis Jedomělice a vročení L. P. 2005. Kaple památkově chráněna od roku 1987.

Další nová místa

RSS kanál další nová místa


Nově vložené obrázky

Památky podle krajů, okresů a měst / obcí


Praha Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Olomoucký Pardubický Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Středočeský
Pozice míst na mapě kraje slouží pro snadný přehled o rozmístění jednotlivých typů míst.
Pondělí, 23. červenec 2018. Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

23.7. Prší-li o Apolináři, dlouho se z lesů voda paří.

sobota 28.7.
Otevření pro veřejnost
úterý 31.7.
Komentovaná prohlídka
sobota 8.9.
sobota 22.9.
Otevření pro veřejnost
přehled akcí Vložit akci
Komentáře, diskuse
kostel sv. Jakuba Většího
16.7. 2018 Občerstvení?: Zdravím, budeme za týden bydlet v http://www.nadrybnikem.eu/ spolu s celou rodinou a proto plánujeme cestu kolem. Chceme odtud vyjet a v půlce dojet na tento hrad, a bylo by dobré kdyby tu bylo nějaké občerstvení, je tu? Děkuji předem za odpověď.
rozhledna Vladimíra Menšíka
15.7. 2018 Pěkná rozhledna.: Příjemná rozhledna (22m-výška) kde není taková závrať,protože je celá stavba opláštěná dřevem.Uvnitř při cestě schodištěm si lze prohlédnout různé fotografie z naším nej hercem Vláďou Menšíkem a i jiné.Jinak je tam klídek a rozhled do okolní pěkné krajiny je hezký.
Dřevnovice
10.7. 2018 lokalizace zámku: Ano, zámky se zakládaly v mnoha případech u statků či dvorů /nebo naopak, statky a dvory se zakládaly u zámků/. V případě Dřevnovic jsem ale nezjistil či nenašel jedinou zmínku o lokalizaci zámku, takže toto místo je opravdu jen hypoteticky místem, kde šlechtické sídlo stálo.
kostel sv. Václava
29.6. 2018 Mamon: Proc tu jsou vsude jen fotky po renovaci a ne pred renovaci? Doufam ze opravdovy buh oceni vazne toho cloveka ktery ho opravil odvedl dobrou praci skoda ze lide to ocenit nedokazou...
Karviná - Doly
1.5. 2018 lokalizace zámku: Upozorňuji redakci na špatně umístěnou značku tohoto zámku.Areál se nenachází v lesíku o "šikmého kostelíku, ale asi 700 m východněji
Ze života serveru
Preobíhají úpravy systému serveru - galerie
10. 4. 2017
Jako první jsme se pustili do hlavní stránky a galerie obrázků. Zde jsme si vyzkoušeli nové dělení stránky a přepsali nové třídy pro volání obsahu. Museli jsme opravit volání mapy google, protože nějak se přestal zobrazovat ikonky míst. Postupně se budou stránky upravovat a zmizí horní menu, které není důležité a zpřehlední se některé další věci. Ale dost povídání a šup doi práce. Zde budeme vypisovat co nového už se stalo.
Změna stránek serveru
5. 3. 2017
Pracujeme na úpravách systému stránek serveru. Po 9 letech přizpůsobujeme výpisy informací, responzivní design a zjednodušujeme navigaci a další prvky stránek. Během těchto rekonstrukčních prací prosíme o shovívavost.
Přidány nové země
18. 12. 2015
Do států kde mapujeme památky byla přidána Černá Hora a Makedonie.
Spolupracující, partneři serveru
e-Chalupy.cz
Nahlásit chybu
TOPlist
© Copyright 1995-2018 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
RSS, Vaše oblíbená místa, (54.224.83.221)