Hrady.cz
Bez platného e-mailu není možné registraci provést. V případě, že e-mail nemáte a přeci jen se chcete registrovat, bude nutné si nějaký e-mail vytvořit.

Registrace

Po registraci a přihlášení na server Hrady.cz Vám budou přístupné různé funkce a vymoženosti, to ale uvidíte pak sami.

Osobní informace
Nickname
Jméno
*
Příjmení
*
Pohlaví
*
 
Kontaktní informace
Ulice
Místo
Psč
Mobil
Přihlašovací informace
E-mail slouží pro přihlášení a je hlavním komunikačním prostředkem mezi serverem Hrady.cz a Vámi. Na uvedený e-mail Vám bude zasláno přihlašovací heslo.
E-mail
*
Antispam kontrola
Abychom zjistili, že jste člověk a ne robot, prosíme opište číslo do připraveného pole.
Kód
*
PROHLÁŠENÍ
PODLE ZÁKONA Č. 101/2000 SB., O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍM SE SHROMAŽĎOVÁNÍM, ZPRACOVÁVÁNÍM A UCHOVÁVÁNÍM MÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ V INTERNÍ DATABÁZI SERVERU HRADY.CZ.
PO DOBU EXISTENCE ZÁZNAMU BUDE TENTO VYUŽIT PROVOZOVATELEM SERVERU HRADY.CZ POUZE V SOULADU S USTANOVENÍM § 5 ODST. 4 ZÁKONA Č. 101/2000 SB.

NA VEŠKERÉ OBRÁZKY, TEXTY A DALŠÍ ÚDAJE (DÁLE JEN INFORMACE), KTERÉ VLOŽÍTE JE, POHLÍŽENO JAKO NA AUTORSKÉ DÍLO, KTERÉ SE ŘÍDÍ PLATNÝM AUTORSKÝM ZÁKONEM. VLOŽENÍM TĚCHTO INFORMACÍ DO DATABÁZE SERVERU HRADY.CZ SOUHLASÍTE S JEJICH VÝHRADNÍM A NEOMEZENÝM POUŽITÍM PROVOZOVATELEM SERVERU, DÁLE JEN HRADY.CZ A PŘEDÁVÁTE TAK BEZPLATNĚ PRÁVO UŽITÍ TĚCHTO INFORMACÍ SERVERU HRADY.CZ NA DOBU NEURČITOU.

SERVER HRADY.CZ NEPŘEBÍRÁ ODPOVĚDNOST ZA NEPŮVODNÍ MATERIÁLY, K NIMŽ SE VÁŽE AUTORSKÉ PRÁVO TŘETÍ STRANY!

NA SERVER HRADY.CZ JE MOŽNÉ PŘIDÁVAT POUZE MATERIÁLY SOUVISEJÍCÍ SE ZAMĚŘENÍM A TEMATIKOU SERVERU HRADY.CZ, JAKÉKOLIV JINÉ PŘÍSPĚVKY PORUŠUJÍCÍ ETIKU SERVERU NEBO ZÁKONY ZEMĚ, VE KTERÉ JE SERVER PROVOZOVÁN, BUDOU NENÁVRATNĚ, BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ ODSTRANĚNY A UŽIVATELI, KTERÝ PORUŠÍ TOTO PRAVIDLO, BUDE DO SYSTÉMU ZNEMOŽNĚN PŘÍSTUP.

(Odesláním registračního formuláře souhlasíte s prohlášením podle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a s pravidly pro vkládání informací na server Hrady.cz)
Nahlásit chybu
TOPlist
© Copyright 1995-2018 Hrady.cz (Jiří Čížek), ISSN 1803-0076
RSS, Vaše oblíbená místa, (54.80.87.250)